به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان صبح امروز جمعه همراه با تعدادی از مسئولان فدراسیون فوتبال از ورزشگاه آزادی بازدید کرد تا در جریان آخرین وضعیت بازسازی و آماده سازی این ورزشگاه قرار بگیرد.

مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در جریان بازدید هاشمی از آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی قبل از برگزاری بازی روز سه شنبه بین پرسپولیس و النصر عربستان گفت: خوشبختانه وضعیت ورزشگاه روز به روز در حال بهتر شدن است. وزیر ورزش از تمامی امکانات و اتفاقاتی که در این استادیوم افتاده است بازدید کرد. اتاق VAR و همچنین محل حضور دوربین‌های تلویزیونی نیز مشخص شد. وضعیت ورزشگاه کاملاً آماده بازی پرسپولیس با النصر عربستان است.

او در خصوص کیفیت نامطلوب چمن ورزشگاه نیز تاکید کرد: اقدامات خوبی در این چند روز انجام شد. همین امروز هم در حال رفع مشکلات چمن هستیم تا در شرایط ایده‌آل برای بازی پرسپولیس و النصر قرار بگیرد.

سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره مسیر حضور خبرنگاران، مربیان و بازیکنان برای نشست‌های خبری یادآور شد: مسیرها درست شده است و رونمایی از این وضعیت را احتمالاً شنبه یا یکشنبه داشته باشیم.

او در پاسخ به اینکه سیستم کمک داور ویدئویی تا چه زمانی در آزادی باقی خواهد ماند، تصریح کرد: این سوال را فدراسیون باید پاسخ بدهد اما فکر می‌کنم تا پایان بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم فعلاً بماند.

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari