به نقل ازتسنیم نیوز
علیرضا آرتا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: ما بازی سختی در پیش داشتیم. آلومینیوم با اینکه امسال اولین سال حضور در لیگ را پشت سر می‌گذارد، اما تیم چغری است. با اینکه سه گل به آلومینیوم زدیم، اما آنها ما را خیلی اذیت کردند. ما گل دوم را به موقع زدیم و خیلی خوشحال شدم که این بازی را بردیم.
وی در ادامه یادآور شد: پارسال که در مس کرمان بازی می‌کردم به آلومینیوم اراک باختیم و آن باخت باعث شد به لیگ برتر نرویم. من از این تیم خاطره بدی در ذهنم داشتم و پیروزی برابر آلومینیوم باعث شد که خیلی خوشحال شوم. حالا هم به جمع چهار تیم برتر جام حذفی راه پیدا کرده‌ایم و هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست. هر قرعه‌ای هم نصیب گل‌گهر شود باید برنده شویم و به فینال برویم.
مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کرد پرسپولیس و سپاهان از جام حذفی کنار بروند، خاطر نشان کرد: بازی‌های حذفی معمولاً غیرقابل پیش‌بینی هستند، ولی من حدس می‌زدم که پرسپولیس مقابل استقلال شکست بخورد و از گردونه مسابقات خارج شود.
وی در مورد عملکردش در فصل جاری هم گفت: من قبل از آغاز فصل چند پیشنهاد داشتم، ولی به خاطر امیر قلعه‌نویی، گل‌گهر را انتخاب کردم تا پیشرفت کنم. در مقاطعی از فصل مشکلاتی داشتم و مصدوم هم شدم، ولی خدا را شکر می‌کنم که شرایط تغییر کرد. امسال هشت بازی در لیگ انجام دادم و یک بازی هم در جام حذفی به میدان رفتم. خوشبختانه شرایط من در چند هفته گذشته خوب بوده است. خوشحالم که جواب اعتماد قلعه‌نویی را دادم و امیدوارم بهتر از این کار کنم.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.