اکیپ فرانسه از اولین تماس رئال مادرید به پاریس برای خرید امباپه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، پس از مدت‌ها گمانه زنی سرانجام رئال مادرید اولین تماس خود را باشگاه پاریس گرفت تا مذاکرات در خصوص خرید «کیلیان امباپه» آغاز شود.
به نقل از اکیپ، پاریس همچنان از عدم فروش امباپه به تیمی دیگر صحبت می کند ولی رئال مادرید امیدوار است که بتواند بعد از سال‌ها علاقه‌مندی ستاره فرانسه را به خدمت گیرد. 
نکته مهم این است که امباپه هنوز تصمیم خودش را مبنی بر تمدید یا عدم تمدید قرارداد با باشگاه پاریس مشخص نکرده است. قرارداد او در پایان فصل بعدی تمام می‌شود و اگر ستاره فرانسوی از این کار خودداری کند، باشگاه پاریس برای بدست آوردن پول قطعاً به فکر فروش او خواهد افتاد. 

امباپه در یورو 2020 نمایش خوبی نداشت که بسیاری حضور بنزما در کنار او را دلیل اصلی این ناکامی دانستند
راموس وقتی به پاریس رسید در خصوص این موضوع صحبت کرد و گفت: ما همه منتظر این هستیم که امباپه با سن ژرمن تمدید کند. من و نیمار و امباپه می‌خواهیم برای قهرمانی اروپا بجنگیم.
صحبت کاپیتان سابق باعث شد تا بسیاری از تمدید امباپه با پاریس صحبت کنند ولی هنوز مشخص نیست که ستاره فوتبال دنیا چه تصمیمی خواهد گرفت. تصمیم او می‌تواند تکلیف رئال و پاریس را در این موضوع مشخص کند. 
رئال مادرید در این تابستان اعلام کرده که می‌خواهد برای خرید امباپه تلاش کند و برنامه دیگری برای جذب ستاره‌های بزرگ اروپا ندارد. 
انتهای پیام/ 

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.