تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: حضور در کنار بازیکنان باتجربه و نام‌آشنای بسکتبال آرزوی هر بازیکن جوانی است؛ می‌خواهم خودم را به تیم ملی اثبات کنم تا بتوانم در کنار این بزرگان به میدان بروم.
متین آقاجانپور روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بار دوم است که به تیم ملی دعوت می‌شوم و می‌خواهم خودم را به تیم ملی ثابت کنم. از نظر شرایط سنی در وضعیتی هستم که می توانم سال‌ها برای تیم ملی بازی کنم. آرزوی هر بازیکنی است که در کنار بزرگان بسکتبال و چنین تیمی به میدان برود.
وی در پاسخ به این پرسش که الگوی ورزشی وی چه بازیکنی بوده است؟ تاکید کرد: الگوی من صمد نیکخواه بهرامی است. او در تیم ملی به من خیلی کمک کرد و هر بار که در کنار او بودم از تجربیات و نکات فنی که گوشزد می‌کرد، استفاده زیادی‌ کردم. من هم همین روند را در پیش خواهم گرفت و اگر نیاز باشد به آنهایی که در آینده به تیم ملی اضافه می‌شوند، کمک خواهم کرد زیرا در نهایت هدف همه ما موفقیت تیم ملی و سربلندی بسکتبال ایران است.
ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: پُستی که من در آن بازی می‌کنم ترافیک بالایی دارد اما به نظر خودم می‌توانم در ترکیب تیم ملی قرار بگیریم؛ بعد از مسابقات لیگ، ریکاوری خوبی انجام داده و تمرینات منظمی را هم سپری کردیم و باید دید در نهایت چه بازیکنانی در فهرست نهایی قرار می‌گیرند.  
پنجره نخست انتخابی‌ جام‌جهانی ۲۰۲۳ در قاره آسیا در بازه زمانی اول تا نهم آذرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و شاگردان مصطفی هاشمی پنجم آذرماه در تهران میزبان تیم ملی بحرین هستند و بعد از آن باید هشتم آذرماه در دیداری خارج از خانه به مصاف این تیم بروند. طبق برنامه در نظر گرفته شده ۱۶ تیم حاضر از منطقه آسیا _ اقیانوسیه در مرحله نخست انتخابی، ابتدا باید در چهار گروه چهار تیمی به مصاف یکدیگر بروند. در پایان سه تیم برتر هر گروه راهی دور بعد می‌شوند تا در قالب دو گروه ۶ تیمی با یکدیگر دیدار کنند و از هر گروه سه تیم جواز حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۳ را کسب می‌کند.
تهران – ایرنا – سنتر تیم ملی بسکتبال ایران گفت: اگر بازیکنان تیم‌های عربی برابر ایران با انگیزه…
تهران- ایرنا- ملی پوش بسکتبال ایران گفت: با توجه به اینکه بازیکنان از دل لیگ به تیم ملی وارد…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: تیم‌های عربی با بهره‌گیری از روش‌های متفاوت همیشه…
تهران – ایرنا – گارد راس تیم ملی بسکتبال ایران به دلیل مسائل خانوادگی مجبور به ترک اردوی تیم…
تهران – ایرنا – سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: متاسفانه به دلیل برخی از شرایط ۳ مهره کلیدی…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پونفرادینا با پیروزی برابر اسپورتینگ خیخون…
تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال لیون و مارسی در لیگ یک فرانسه به…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال سوسیداد برابر والنسیا به تساوی رسید…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال آ.اس‌رم در دیدار خارج از خانه مقابل جنوا…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.