اراک – ایرنا – سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: این تیم فردا ( پنجشنبه) در مقابل نفت مسجد سلیمان به دنبال کسب سه امتیاز بازی است.
« رسول خطیبی» عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در اراک، افزود:  تیم نفت مسجد سلیمان تیم قابل احترامی است.
وی بیان کرد: تیم آلومینیوم اراک در شرایط خوبی است و در این هفته که تیم استراحت داشت، تمرینات خوبی انجام داده است.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: امید می‌رود که مجموع تمرینات این تیم در بازی فردا ( پنجشنبه)  به خوبی جواب دهد و رویارویی با حریف به همراه امتیاز خوب به نمایش گذاشته شود.
خطیبی گفت: تیم آلومینیوم اراک فردا در زمین خودش بازی می‌کند و باید برای کسب سه امتیاز تلاش کند.
وی افزود: شاگردان کمالوند هم کادر خوب و بازیکنان خوب و جنگنده‌ای دارند و آلومینیوم با هر تیمی که بازی داشته باشد همه توان خود را به کار می‌گیرد و امید است که به هدفی که در بازی‌ها است برسیم.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: در آنالیزی که صورت گرفته تیم نفت مسجد سلیمان بازیکنان سخت گیر، جنگنده و دونده دارد و به طور قطع یک بازی سخت در پیش است.
خطیبی افزود: تیم مسجد سلیمان با وجود بازی‌های سختی که داشته نتایج خوبی به دست آورده است.
وی تاکید کرد: ارتباط خوبی بین هواداران، کادر فنی و باشگاه آلومینیوم و بازیکنان وجود دارد و این جای خوشحالی دارد اما نباید انتظارات را بالا برد.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک عنوان کرد: تیم آلومینیم هدف مشخصی دارد و امید می‌رود در سایه تلاش محقق شود و سال آینده به هدف بالاتر دست پیدا کنیم اما هرچه قدر بازیکنان آرامش داشته باشند در کارایی و کسب نتیجه موثرتر است. 
خطیبی گفت: تیم آلومینیم در پست مهاجم بازیکنان خوبی دارد و این داشته‌ها با  مرور زمان و هرچه جلوتر برویم هماهنگ‌تر شده و در آینده از خط حمله بیشتر شنیده می‌شود.
وی با ابراز رضایت از تیم آلومینیم ادامه داد: نیازی به بازیکن جدید نیست و در صورت نیاز این مهم به باشگاه اعلام می‌شود.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک عنوان کرد: درحال حاضر باشگاه آلومینیم هیچ کم و کسری نگذاشته و اگر نیاز باشد سه سهمیه که از فیفا داریم را استفاده می‌کنیم اما 
شرایط کنونی رضایت‌بخش است.
خطیبی گفت: برخی وقت‌ها باید به بازیکنان فرصت داد تا در جاهای دیگر خود را نشان دهند و باید از تیم ملی حمایت کرد، تا سرمربی آن برنامه‌هایش را به جلو ببرد.
وی عنوان کرد:  «مهدی طارمی» بهترین عملکرد را در تیم آلومینیم داشت و تیم ملی اکنون به این بازیکن نیاز داشته و امید می‌رود که دوباره به تیم برگردد و نباید این قضیه درحاشیه بزرگ شود و باید بتوان با آرامش به جام جهانی رسید.
تیم آلومینیوم اراک فردا ( پنجشنبه) از سری مسابقات هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف نفت مسجد سلیمان می‌رود و میزیان این تیم در خانه است.
استان‌ها- ایرنا- شرایط همه‌گیری کرونا باعث شده تا عمل به دستورالعمل‌های…
کرمان- ایرنا- عظمت حضور مردم که برای استقبال از مادر شهید آمده بودند…
تبریز- ایرنا- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: هویت،…
ایلام – ایرنا – همزمان با گرامیداشت ۳۷۱ شهید والامقام شهرستان ایوان،…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.