آمریکا ترکیب نفرات تیم ملی کشتی خود را برای مبارزه با ایران اعلام کرد که دیوید تیلور غایب بزرگ آن است.
به گزارش ایسنا و به نقل از استار، فدراسیون کشتی آمریکا ترکیب تیم کشتی آزاد خود را برای مبارزه دوستانه با ایران که قرار است در ایالت تگزاس برگزار شود اعلام کرد و بر این اساس دیوید تیلور، قهرمان المپیک توکیو در ۸۶ کیلوگرم غایب بزرگ این تیم است تا  مصاف او با حسن یزدانی به زمان دیگری موکول شود.
کاپیتان این تیم جردن باروز قهرمان المپیک ۲۰۱۲ و قهرمان پنج دوره جهان در وزن ۷۹ کیلوگرم خواهد بود. باروز بیش‌ترین عناوین جهانی را برای آمریکا در سال‌های اخیر به دست آورده است و مدال‌های طلا را در سال های ۲۰۱۱، ۲۰۱۳، ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ کسب کرده است.  باروز هم‌چنین سه مدال برنز جهانی را در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ کسب کرده است. 
همچنین کایل اسنایدر، قهرمان المپیک ۲۰۱۶ و قهرمان دو دوره جهان در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی خواهد گرفت. اسنایدر جوان‌ترین آمریکایی بود که در سال ۲۰۱۵ یک عنوان جهانی در کشتی کسب کرد، سپس جوان‌ترین آمریکایی شد که عنوان قهرمانی المپیک کشتی را در بازی‌های ۲۰۱۶ ریو به دست آورد. او دومین مدال المپیک را در بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو با مدال نقره به دست آورد جایی که برابر عبدالرشید سعدالله یف در فینال باخت. 
جی دن کاکس دارنده دو طلا و دو برنز جهان و یک برنز المپیک نیز در 92 کیلوگرم به میدان می‌رود. کامران قاسمپور در مسابقات جهانی نروژ موفق شد کاکس را شکست دهد.
ترکیب آمریکا برای مبارزه با ایران به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم – توماس گیلمن  
۶۱ کیلوگرم – دیتون فیکس 
۶۵ کیلوگرم – یانی دیاکومیهالیس 
۷۰ کیلوگرم – جیمز گرین 
۷۴ کیلوگرم – جیسون نولف 
۷۹ کیلوگرم – جردن باروز 
۸۶ کیلوگرم – زاهد والنسیا 
۹۲ کیلوگرم – جی‌دن کاکس 
۹۷ کیلوگرم – کایل اسنایدر
۱۲۵ کیلوگرم – بعدا اعلام می‌شود
برای سنگین وزن گفته شده است گیبل استیونسون که به حرفه کشتی کچ روی آورده است قرار است یک مبارزه دیگر داشته باشد ولی به نظر می‌رسد هنوز تصمیم نهایی درباره حضور یا حضور نداشتن این کشتی‌گیر که طلای المپیک توکیو را کسب کرده است گرفته نشده است.

انتهای پیام
مربیان ما باید شب و روز با تیم کار کنند این درست است که میدان ورزش است اما در عمل یک سیاست است تا غرور ملی ایران را بشکنند پس باید با تمام قدرت پیش برویم و همینطور که هیمنه امریکا در دنیا را شکسته ایم در کشتی در کشور خود امریکا این کار را بکنیم و با عزت خارج شویم
خدا پدرت را بیامرزد، همه چیز را سیاسی می بینیند!!!
لشکر شیران امد 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
اول تو برجام شکست بدیم بعد تو کشتی دیر نمیشه
تیلور و آمریکا از باخت با حسن یزدانی مون میترسم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🤣🤣🤣👑👑👑👑💩

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari