یک وینگر برزیلی به تراکتور پیوست.
به گزارش ایسنا، گوستاوو، وینگر 30 ساله برزیلی با عقد قراردادی به تراکتور پیوست. ارزش فعلی این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت، یک میلیون یورو است.
گوستاوو فصل گذشته در عضویت یونیورسیتاتیا کرایووا بوده و در لیگ برتر رومانی توپ زده است. در مجموع این بازیکن برزیلی 125 بار برای یونیورسیتاتیا کرایووا به میدان رفته که حاصل آن 34 گل و 13 پاس گل بوده است. از این تعداد گل و پاس گل 12 گل و 7 پاس گل مربوط به فصل گذشته بوده که نشان می‌دهد این بازیکن در بهترین فرم دوران فوتبالش قرار دارد.
علاوه بر این تیم رومانیایی، گوستاوو برای سالرنیتانا، مسینا، نووارا و لچه ایتالیا، لیائونینگ چین و عجمان امارات به میدان رفته است. بهترین لیگ‌هایی که گوستاوو در آن‌ها حضور داشته سوپرلیگ رومانی و لیگ امارات بوده، در نتیجه می‌توان گفت که دادن لقب بمب نقل‌وانتقالات به خرید گوستاوو از سوی باشگاه تراکتور، کمی زیاده روی بوده است. ضمن این که او در سری C ایتالیا به میدان رفته است.
آخرین باری که باشگاه تراکتور چنین لقبی به بازیکن خارجی داده بود، مربوط به فورچونه بود که با داشتن گران‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران فقط 9 بازی برای تراکتور به میدان رفت و عملکرد خوبی نداشت.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari