دارنده مدال طلای آسیا پس از انجام موفقیت آمیز عمل جراحی، با اعلام اینکه با قدرت تمریناتش را دنبال می‌کند، گفت: از انگیزه زیادی برای بازگشت به تیم ملی و حضور در المپیک برخوردارم.
محمدجواد ابراهیمی در گفتگو با ایسنا، درباره شرایط خود پس از انجام عمل جراحی، اظهار کرد: خدا را شکر با پیگیری و کمک علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و محسن کاوه، شرایط برای انجام عمل جراحی در تهران مهیا شد و توسط دکتر کیهانی جراحی شدم که جا دارد از همه این عزیزان تشکر و قدردانی کنم. امیدوارم با کسب نتایج خوب پاسخ این زحمات را بدهم. خوشبختانه دوران درمان را خیلی خوب سپری کردم و در حال حاضر نیز مدتی است تمریناتم را بدون مشکل پیگیری می‌کنم.
دارنده ۲ مدال طلای بزرگسالان آسیا و یک طلای جوانان جهان، درباره زمان بازگشت به میادین، گفت: حدود ۲ ماه است که تمریناتم را دنبال می کنم و چند وقتی است که تمرینات روی تشک را آغاز کرده‌ام. خدا را شکر شرایط خوبی دارم و از انگیزه زیادی برای بازگشت به میادین برخوردارم. در حال حاضر تمریناتم را برای حضور در لیگ کشتی دنبال می‌کنم و پس از آن برای رسیدن به دوبنده تیم ملی تلاش خواهم کرد.
وی خاطرنشان کرد: با انجام عمل جراحی بعد از سال‌ها تحمل درد، شرایط خوبی برای مبارزه دارم و فعلا منتظر هستم تا پیشنهادات را برای حضور در لیگ بررسی کنم. از دو سه تیم پیشنهاد دارم اما هنوز این موضوع نهایی نشده و منتظر هستم ببینم چه تیم‌هایی امسال وارد لیگ کشتی می شوند.
ابراهیمی درباره تلاش برای بازگشت به تیم ملی، گفت: انگیزه زیادی دارم تا به دوبنده تیم ملی برسم. قصد دارم از مسابقات قهرمانی کشور کارم را شروع کنم تا به امید خدا با ارائه بهترین عملکرد در نهایت صاحب دوبنده تیم ملی شوم. فعلا قصدم ادامه کشتی در وزن ۹۲ کیلوگرم است و برای رسیدن به المپیک تغییر وزن خواهم داد. سال‌های زیادی زحمت می کشم و باید یک روز مزد زحماتم را بگیرم. از نظر بدنی و روحی در شرایط خوبی هستم و به مرور آماده حضور پرقدرت در میادین می‌شوم. اگر قصدم حضور در وزن ۹۷ کیلوگرم باشد قطعا به شکلی به این وزن می آیم که به المپیک برسم.
آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم ایران، درباره پیش بینی خود از نتایج تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار کرد: همه بچه‌ها زحمت زیادی کشیده‌اند و همه آن‌ها لایق رسیدن به خوشرنگ‌ترین مدال و عنوان قهرمانی تیمی در جهان هستند. برای تمامی نفرات تیم و کادر فنی دعا می‌کنم تا تیم ایران به بهترین نتیجه و قهرمانی در رقابت‌های جهانی برسد. امسال در غیاب روسیه نیز شرایط برای قهرمانی تیم ایران مهیاتر از همیشه است و به امید خدا پرچم ایران در این رقابت ها برافراشته خواهد شد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari