ستاره پرسپولیس در نیم فصل دوم برخلاف تصورات نزول زیادی در دربی داشت و برابر استقلال نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود.
مهدی ترابی ستاره پرسپولیس در نیم فصل دوم برخلاف تصورات نزول زیادی در دربی داشت و برابر استقلال نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود.بر  همین اساس شنیده می‌شود که احتمال دارد یحیی گل محمدی در بازی روز سه شنبه برابر ماشین سازی در تبریز مهدی ترابی را نیمکت‌نشین کند. گفته می‌شود این تصمیم برای تلنگر زدن یا به خود آوردن ستاره ملی‌پوش پرسپولیس است.
پیش از دربی همه‌جا عنوان می‌شد مهدی ترابی که یکی از ستاره‌های اصلی تیم یحیی به شمار می‌رود و نقش تاثیرگذاری در موفقیت‌های پرسپولیس ایفا می‌کند یکی از امیدهای اصلی گلزنی برای قرمزها در بازی استقلال خواهد بود اما او که در نقل و انتقالات زمستانی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی بازگشت نقش بسزایی در بالا رفتن قدرت تهاجمی پرسپولیس در نیم فصل دوم داشته است، با توجه به آماری که از این بازیکن منتشر شده است، ترابی در هفت بازی اخیر (قبل از دربی) روی ۴ گل تیمش تاثیر مستقیم گذاشته، او فاز دفاعی هم بسیار موثر بوده و با بیش از ۳۰۰ پاس فعالیت بیشتری در جریان بازی به نفع تیمش داشت.
ترابی پس از دربی برگشت لیگ برتر که ۲۴ اردیبهشت برگزار شد و با برتری یک بر صفر قرمزها همراه بود در هر بازی بهتر از قبل در زمین حاضر شده و مقابل آلومینیوم اراک در هفته ماقبل دربی حذفی، شب رویایی را گذراند و یک گل زد و یک پاس گل خوب هم برای شهریار مغانلو ارسال کرد تا با تمام قوا، آماده درخشش در دربی پایتخت باشد ولی این طور نشد.
پرسپولیسی‌ها برای بردن بازی‌های بزرگ، بیشتر از هر کس به مهدی ترابی دل بسته‌ بودند بازیکنی که در لحظات سخت، می‌تواند گره بازی را باز کند و پنالتی‌زن اول سرخپوشان هم به حساب می‌آید. دربی تهران قرار بود محل درخشش این ستاره باشد اما مهدی ترابی بسیار کم فروغ ظاهر شد. شاید تنها کار مثبت این بازیکن گل کردن اولین پنالتی پرسپولیس در ضیافت پنالتی‌ها بود که این گل هم نتوانست جلوی حذف تیمش را بگیرد.
مهدی با یک پاس اشتباه نزدیک بود کار دست تیمش بدهد که این فرصت مناسب با خودخواهی مهدی قایدی شماره ۱۰ استقلال خراب شد. البته ترابی در دربی برگشت که با تک گل عیسی آل‌کثیر به سود پرسپولیس همراه بود هم مثل همیشه نبود. حالا این احتمال وجود دارد که یحیی گل‌محمدی با نیمکت نشین کردن مهدی ترابی در تبریزاز وحید امیری در سمت چپ خط میانی تیمش استفاده کند.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.