Jump to navigation
ماجرای اخاذی از هافبک یوونتوس بیش از پیش حیرت انگیز شد. 
پل پوگبا به کاراگاهان اطلاع داده است که برادر بزرگ‌ترش ماتیاس، جزو گروه خلافکارانی بوده است که در صدد بودند ۱۳ میلیون یورو از او باج‌گیری کنند. 
طرفداری | به گزارش فرانس اینفو، ماجرا روز شنبه و در شبکه‌های اجتماعی رسانه‌ای شد؛ جایی که ماتیاس پوگبا گفت که به زودی خبرهای جذابی را در مورد برادرش پل، رافائلا پیمنتا (مدیر برنامه‌اش) و کیلیان ام باپه منتشر خواهد کرد. از آن پس گروه وکلای هافبک یوونتوس، شکایتی را علیه ماتیاس تنظیم کرده‌اند. برادر بزرگ‌تر پل اما مدعی است که هافبک پیشین منچستریونایتد به مقامات ایتالیایی دروغ گفته است و رسانه‌ها هم در تلاش هستند تا واقعیت را طور دیگری جلوه دهند.
پل در جریان گفتگو با پلیس گفته است که دوستان دوران کودکی او به همراه دو مرد مسلح به سلاح سنگین که چهره خود را پوشانده بودند، در پاریس او را به دام خود انداختند. گروه خلافکاران از او ۱۳ میلیون یورو درخواست کردند و پل مدعی است که برادرش ماتیاس هم جزو آن‌ها بوده است. قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ می‌گوید علاوه بر تهدیدهای صورت گرفته، گروه مهاجم قصد اخاذی از او را داشته است. ظاهرا پس از آن روز، پوگبا چندین بار دیگر هم تهدید شده است؛ از جمله یک مرتبه در کمپ تمرینی یوونتوس. پل می‌گوید در آن واقعه برادرش ماتیاس را هم در بین مضنون‌ها شناسایی کرده است. 
بین تاریخ ۲۵ تا ۲۹ مارس و زمانی که تیم ملی فرانسه در دو بازی دوستانه میزبان ساحل عاج و آفریقای جنوبی بود، پل پوگبا از این فرصت استفاده کرد تا به دیدار خانواده‌اش برود. او مدعی است که دوستان قدیمی‌اش در آن بازه او را به ساختمانی در پاریس منتقل کردند. او می‌گوید از سوی دوستانش به دلیل عدم حمایت مالی از آن‌ها از زمان تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه‌ای سرزنش شده است. در بین آن افراد، دو مرد مسلح خواستار پرداخت ۱۳ میلیون یورو بابت «خدمات ارائه شده» شدند و مدعی بودند که به مدت ۱۳ سال از پل حفاظت کرده‌اند. 
پل پوگبا تاکید کرده است که این افراد را بارها، از جمله آوریل گذشته در منچستر و سپس در ماه جولای در کمپ تمرینی یوونتوس در تورین دیده است. در ملاقات درون تورین بود که او برادرش ماتیاس را که رابطه چندان خوبی با او ندارد، در بین خلافکاران شناسایی کرد. پس از آن واقعه، پوگبا ماجرا را با وکلای باشگاه در میان گذاشت و آن‌ها هم تصمیم گرفتند پلیس را از این ماجرا مطلع سازند. 
پوگبا در طول جلسات برای بازپرسان اداره مرکزی پلیس قضایی توضیح داد که همیشه رابطه نزدیکش را با دوستان دوران کودکی خود حفظ کرده است و هرگز در زمان نیاز، آن‌ها را از حمایت‌های مالی خود محروم نکرده است؛ البته تا ژانویه گذشته که یکی از دوستانش را از خانه‌اش در منچستر بیرون انداخت، چرا که او بدون اجازه و با استفاده از کارت اعتباری پوگبا، ۲۰۰ هزار یورو را به سرقت برده بود.
بازپرسان دریافته‌اند که نام کیلیان ام باپه صرفا برای وارد کردن فشار بیشتر به پل پوگبا برای تن دادن به خواسته خلافکاران به میان آمده است. آن‌ها قصد داشتند با انتشار پیام‌های جعلی همچون تلاش پوگبا برای طلسم کردن ام باپه به کمک یک جادوگر نزدیک به خانواده‌اش، وجهه این بازیکن را خراب کنند. گفتنی است که اکیپ در گزارشی تایید کرده است که پل و ماتیاس پوگبا تا ماه مارس مشکلی با یکدیگر نداشتند. 
اخبار داغ 
سلاح سنگین یعنی چی؟
یعنی با تانک اومدن ؟
برادر از برادرش سیره… 💔
عشقو محبت از این خونواده فوران میکنه
احتمالش هست پوگبا خواسته باشه علیه امباپه جادوگر استخدام کنه. هر کاری از این لب قشنگ برمیاد. برادر و رفیقاشم فهمیدن و خواستن ازش اخاذی کنن. اینم بوسیله قدرتش ک بازیکن تیم ملی فرانسست برعکس نشون میده ماجرا رو. پوگبا خودشو بهترین بازیکن فرانسه میدونست و به امباپه حسودی میکرد. ولی حالا ک تو ترکیب ثابت فرانسه قرار بگیره راضیه از بس افت کرد. بزرگترین اشتباه مدیریت منچستر نفروختن این لب قشنگ بود یکی دوفصل قبل
اینا خانوادگی لاشخورن
پوگبا شخصیت جالبی نداره اینو از توی شخصیت ورزشیش هم میشه متوجه شد و هیچ بعید نیست برادرش هیچ نفع مالی از شرایط خوب پوگبا نداشته که دست به چنین کاری زده …
یه قائده وجود داره;
فرانسوی ها کلا پولکی ان
حدود پونصد میلیارد تومن میشه. الکی فاز مردونگی برتون نداره اینجا برای یک هزارم این پول سر ارث و میراث برادر روی برادر چاقو میکشه. مال دنیا بد چیزیه
ی کاسه ای زیر نیم کاسه است
احساس می کنم پل پوگبا دروغ میگه و واقعا ‌‌‌داداشش ی چیزی داره برای گفتن
چقدر باید لاشی باشی رفیقات هم ولت کنند
ریدین بابا مسخره های ندیده
سریع حل و فصلش کنبد تا آنیلی ورود نکرده برادر پوگبا و گروهش بفرسته جایی که عرب نی انداخت😄
کاش یوونتوس ایکاردی و پیکه رو هم بخره 🥴
هعی
کاری با حاشیه های پوگبا ندارم ولی دیگه بابت این خبر نکوبیدش🤭…اینا حواشی داداششه…
ادم نمیتونه به برادرش هم اعتماد کنه
چه دنیای کیریی
این انقد مصدومه دیگه نمیشناختمش داشتم فکر میکردم کیه
دروگبا امباپه یحی توره! :))
میرفتی تو بارسا بازی میکردی حداقل 50 ملیون حق وفاداری میگرفتی، نه اینکه از داداشت 13 ملیون اخاذی کنی
یه ابر قهرمان نژاد پرست بود تو سریال پسرها، اونو باید بفرستن سراغش
حالا اون 13 میل کلا بکنار
ولی یجوری از 200 هزار یورو نوشتن ،انگار 200 هزار تومنه

source

توسط varzeshikhabari