ایسنا/اصفهان هافبک دفاعی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اشاره به صحنه مشابه در بازی هفته گذشته فولاد و هوادار گفت: بازیکن ما در موقعیت تک به تک بود و باید بازیکن فولاد اخراج می شد چرا که اخراج یک بازیکن روند و نتیجه بازی را تغییر می دهد.
محمد سلطانی مهر، امروز(چهارشنبه -۴ آذرماه) پس از شکست یک برصفر تیمش در مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: بازی خوبی بود، هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند و به تیم فولاد تبریک می گویم. در نیمه نخست موقعیت هایی داشتیم که متاسفانه به گل نرسیدیم و در تک صحنه ای که بازیکن فولاد خطا کرد، داور در تردید و دو دلی بود، مهاجم تیم ما کاملا تک به تک بود و فکر می کنم باید بازیکن فولاد اخراج می شد.
وی افزود: هفته گذشته مشابه چنین صحنه ای را داور مستقیم اخراج کرد، این صحنه را به کارشناسان داوری می سپاریم و مسلما در نتیجه بازی اخراج یک بازیکن تاثیر دارد. ما یک هفته برای بازی زحمت می کشیم اما داوران این گونه نادیده می گیرند و نتیجه به گونه ای دیگر رقم می خورد.
سلطانی مهر اضافه کرد: به هر جهت بازی امروز تمام شده و از فردا به فکر ۳ امتیاز بازی بعدی خواهیم بود تا بتوانیم جایگاهمان را در جدول بهبود ببخشیم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari