اخراج حقیقی از گل گهر تکذیب شد سرپرست تیم گل گهر سیرجان اخراج گلر سابق تیم ملی از این تیم را تکذیب کرد.
به گزارش سایت قطره و به نقل از«ورزش سه»، پس از دیدار جام حذفی آلومینیوم و گل گهر که در سیرجان برگزار شد، – سرپرست تیم گل گهر سیرجان اخراج گلر سابق تیم ملی از این تیم را تکذیب کرد.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازورزش سه ، پس از دیدار جام حذفی آلومینیوم و گل گهر که در سیرجان برگزار شد، درگیری ای میان علیرضا حقیقی سنگربان تیم میزبان و یک فرد که خودش را سرمشوق هواداران تیم فوتبال باشگاه می نامید، ایجاد شد که روابط عمومی باشگاه گل گهر بلافاصله با انتشار بیانیه ای از برخورد با خاطیان خبر داد.
در همین رابطه جلسه کمیته انضباطی باشگاه گل گهر سیرجان برای رسیدگی به موضوع فوق امروز برگزار شد.
حیدر افسری، سرپرست گل گهر در مورد این جلسه گفت: جلسه کمیته انضباطی باشگاه با حضور علیرضا حقیقی برگزار شد و با این بازیکن صحبت های لازم انجام شد.
رای کمیته انضباطی در خصوص حقیقی هم فردا اعلام خواهد شد.
وی در واکنش به شایعه اخراج دروازه بان سابق تیم ملی از گل گهر گفت: من این مساله را تکذیب می کنم و چنین چیزی حقیقت ندارد.
گفتنی است که علیرضا حقیقی روز گذشته در واکنش به این اتفاق گفته بود: بنده هیچ توهینی به مردم و شهر خوب، با قدمت و تاریخی سیرجان نکرده ام و از زمانی که لباس باشگاه گل گهر را پوشیده ام سعی کرده ام چه در داخل زمین و چه در بیرون زمین، چیزی کم نگذارم و همه تلاشم را انجام بدهم.

کلید واژه ها: گل گهرکمیته انضباطی باشگاهگل گهر سیرجانجلسه کمیته انضباطیسیرجانگهر سیرجانکمیته انضباطیباشگاهبرگزارباشگاه گل گهرعلیرضا حقیقیتکذیبحقیقیاخراجسرپرست تیمباشگاه گل گهر سیرجانسرپرستآلومینیومجام حذفیکمیتهتیم ملیعلیرضاروابط عمومیگزارشدیدارتیم فوتبالحذفیورزشهوادارانبازیکن

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.