گروه خودروسازی سایپا در ادامه روند افزایشی تولید در سال جاری نسبت به سال گذشته، در ابتدای آبان سال جاری با تولید ۲۵۳ هزار و ٧٦٢ دستگاه خودرو نسبت به ابتدای آبان سال گذشته با تولید ۲۴۷ هزار و ٦٩٩ دستگاه خودرو به میزان ۶ هزار و ٦٣ دستگاه بیشتر تولید کرده است.
گروه خودروسازی سایپا در مهرماه امسال 39 هزار و ٢٧٢ دستگاه خودرو تولید کرد که در مقایسه با مهر سال گذشته با تولید 33 هزار و ٦٦٣ دستگاه خودرو، افزایش 5 هزار و ٦۰٩ دستگاهی را در کارنامه سایپا رقم زد.
همچنین گروه سایپا در مهرماه بر اساس تقویم کاری از میانگین تولید روزانه هزار و ٨٧۰ دستگاه عبور و در اول آبان موفق به ثبت رکورد تولید هزار و ٩٢٤ دستگاه شد.
علاوه بر این در راستای برنامه افزایشی تولید که به دستور مدیرعامل گروه در دستور کار قرار گرفت، شرکت بن رو در مدت زمانی حدود ٧ ماه موفق به ثبت رکورد تولید سال قبل شد. بر همین اساس سایت تولیدی بن رو که تولید وانتسایپا ١٥١ را در دستور تولید دارد، توانست از کل تولید سال گذشته عبور کرده و بالغ بر 23 هزار و ٤٥۰ دستگاه وانت ١٥١ تولید کند.
این گزارش می افزاید: روند افزایشی تولید خودروی شاهین همچنان ادامه داشته و با تولید بیش از ١٦ هزار دستگاه تا پایان مهر، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با تولید 12 هزار دستگاه، افزایش ٤۰ درصدی را نشان می دهد.
 
سایپانیوز

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

توسط varzeshikhabari