در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (۲۳ تیرماه)، ۰.۷ درصد افزایش به ۸ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۳۳۲ تومان رسید.
به گزارش سرویس بورس مشرق، شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز جهش قابل توجهی داشت، اما در ادامه افزایش عرضه و عقب‌نشینی خریداران روند بورس را در نیمه معاملات تغییر داد و نهایتا شاخصی که در ابتدا ۱۵ هزار واحد رشد کرده بود، تا پایان معاملات امروز به افزایش پنج هزار و ۷۲۴ واحدی بسنده کرد و روی رقم یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۲۲۰ واحد قرار گرفت. امروز شاخص کل ۰.۴۴ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۲۴ درصد رشد کرد. نمادهای «میدکو»، «شپنا» و «پارسان» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند و «کچاد»، «شپدیس» و «فخوز» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند. «ولکار»، «شپنا»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۳۳۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۷ درصد معادل ۵۶ هزار و ۹۸۰ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۹۹۹ تومان رسیده است.
ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۲۶ تیر +جدول
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۴۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۳۶۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۵۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان معامله شد.
ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۲۶ تیر +جدول
منبع:نبض بورس
کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبري-تحليلي مشرق نيوز مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.