Jump to navigation
سرمربی منچستریونایتد با مشارکت در تمرینی طاقت‌فرسا به ویژه با در نظر گرفتن این که او ۵۲ ساله است، مشعل درون بازیکنانش را با شعله‌ور ساخت. 
اریک تن هاخ با ملحق شدن به بازیکنان منچستریونایتد در تنبیه در نظر گرفته شده پس از بازی با برنتفورد، نشان داد که در شرایط سخت آن‌ها را تنها نمی‌گذارد. 
طرفداری | به گزارش میرر، در پی شکست تحقیر آمیز ۴-۰ منچستریونایتد مقابل برنتفورد، سرمربی هلندی شیاطین سرخ مرخصی یک روزه بازیکنانش را لغو کرد و به آن‌ها دستور داد تا در کمپ تمرینی باشگاه حاضر شوند. پس از آن که مشخص شد یونایتد در آن بازی ۱۳.۸ کیلومتر کمتر از برنتفورد دویده است، تن هاخ بازیکنانش را موظف کرد تا در دمای ۳۳ درجه این عقب ماندگی را جبران کنند. 
13.8 کیلومتر دویدن؛ جریمه طاقت فرسا برای بازیکنان منچستریونایتد
نکته جالب این که تن هاخ در کل این مسیر شانه به شانه بازیکنانش دوید تا به نوعی خودش را هم تنبیه کرده باشد. گفته می‌شود سرمربی یونایتد پس از طی کردن آن مسافت، از رمق افتاد ولی شرایط سخت او، به شدت بازیکنان تیمش را تحت تاثیر قرار داد. در نتیجه این رویداد، منچستریونایتد دوشنبه شب موفق شد لیورپول را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد. آن‌ها در این مسابقه ۱۰۹.۴ کیلومتر دویدند؛ یعنی تقریبا ۱۴ کیلومتر بیشتر از مسابقه ۹ روز قبل‌شان. یونایتدی‌ها همچنین حدود ۳ کیلومتر بیش از بازیکنان لیورپول دویدند. 
یک منبع حاضر در کرینگتون می‌گوید بازیکنان منچستریونایتد وقتی از تنبیه در نظر گرفته شده مطلع شدند، بسیار عصبانی بودند اما پس از آن که دریافتند سرمربی تیم هم آن‌ها را همراهی خواهد کرد، این حس بد از بین رفت. 
اخبار داغ 
مربی خیلی زرنگ و با مرامی هست ،بردش مقابل لیورپول به نظر خودم از بازی های مورینیو جلوی کلوپ الگوش و گرفته
یه بازی بود.
بازی لیورپول همیشه فرق داره.
ببینیم بازی بعدی چی میشه
حس میکنم این برد باعث بشه دیگه بازیکن نگیریم و مدیریت بگه همین ها عالیه😂😂
ترکیه میدادم ببازیم
رفقا ممنون میشم همراهیم کنین❤️
بررسی حواشی مهم روز فوتبال جهان
https://www.youtube.com/channel/UCIYezbcG7U-eWJpb8XG1_Nw
عجب آدم ردیفیه
دمش گرم
بنظرم هوادارای یونایتد میدونن که قرار نیست معجزه رخ بده. باید صبور باشیم. عملکرد خیلی از بازیکنای فعلی سینوسی ه و با یه بازی و دو بازی ثبات بدست نمیاد.
تن هاخ کاریزما و دانش داره، اگه بهش فرصت بدن و بودجه در اختیارش بزارن عبدالله و کلوپ دو فصل دیگه فرار میکنن از جزیره
با بازی هفته بعد مقابل ساوت میشه نظر داد تیم تغییر نگرش داده یا فقط یه جرقه بوده
اگه کسشر نباشه دمش گرم
مربی خیلی خوب و بزرگیه
تن هاه كل جزيره رو به چالش ميكشه . مطمئنم روزي مياد كه بازي تو اولترافورد تبديل به جهنم ميشه براي هرتيمي . اصلا از اون كُتي كه ميپوشه مشخصه اين ادم كجاي كاره اين ادم عشق و شور و شوق با خودش آورده به منچستر دو فصل ديگه منچستر تن هاخ تو اروپا هم حرفي براي گفتن داره
کلوپ یه چیز میدونست که گفت ترجیح میدادم منچستر بازی قبلیش رو 5-0 برده بود😂:)
کار خوبی کرده
از روز اول هم کوچکترین شکی ب کارش نداشتم،،
مطمینم دوباره یونایتد و میسازه…
این جور کار ها قشنگ بازیکن تن لشو شرمنده و متاسف میکنه که سرمربیش هم کنارش دویده
دمش گرم یه جورایی عامل برد تیم هم همین تنبیه بود
واقعا قابل احترامه کارش🙏👏👏👏👏
واقعا لذت میبرم از این شخصیت ها…..خیلی به تن هاخ امیدوارم ….واقعا مربی بسیار حرفه ای هست
مرد دوست داشتنی، بجنگ و خون تازه ای در یونایتد جاری کن
عکس تن هاخ در انتهای بازی با مشت گره کرده و نگاه مبارزطلب
بمان و بساز یونایتد رو
درود بر تن هاخ
یکی از جالب ترین خبرهایی که تو این 15- 20 سالی که فوتبال میبینیم خونده بودم.
خيلي دوست داشتنيه تن هاخ خيلي زياد ❤️
ما مربی مثل مورنیو دیدیم که بعد ۴۲۰ میل خرج میگفت لیاقت تیم هشتمیه و به من ربطی نداره ، خیلی راحت بعد حذف تو سی ال میگفت این باشگاه عادت داره و به من ربطی نداره در حالیکه احمق تورو چرا اوردن ؟ که مثل مویس باشی ؟ خوب اونو منم میتونم ابله فکر میکنی چرا اینقدر بهت حقوق میدادن ؟ دو برابر بقیه ؟ سولسشر هم با صعود به یک چهارم سی ال سال بعدش خوب تو دهنی به اقای باس زد ، یکی از دلایلی که خوشم اومد از سولسشر ولی بعدش خودش هم خراب کرد تو بعضی مسائل ، اقای تن هاگ تو مثل مورنیو گردن گیر ضعیف نداشته باش

source

توسط varzeshikhabari