تهران- ایرنا- زندگینامه مصور «کیلیان امپابه»، باارزش‌ترین فوتبالیست جهان، در هفته اول انتشار با استقبال بی‌نظیر خوانندگان روبه‌رو و به یکی از کتابهای پرفروش بازار تبدیل شد.
به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روزنامه فیگارو، زندگینامه مصور کیلیان امباپه با عنوان نام من کیلیان است (Je m’appelle Kylian) روز ۱۱ نوامبر (پنجشنبه، ۲۰ آبان) به بازار آمد و با اقبال خوانندگان روبه‌رو شد. از این کتاب که داستان امباپه را به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای دنبال می‌کند، در عرض یک هفته، بیش از ۱۵۰ نسخه فروخته و یا رزرو شد. 
امباپه که با ارزشی معادل ۱۸۹ میلیون یورو، در صدر فهرست با ارزش‌ترین بازیکنان جهان قرار دارد شخصا کار تبلیغ این آلبوم را برعهده گرفت. وی روز چهارشنبه (۲۶ آبان) به شهر بوندی فرانسه رفت و این کتاب مصور را به بچه‌های عضو باشگاه دوران کودکی خود هدیه داد.  
وی در این باره گفت: می‌خواهم به آن‌ها نشان دهم که من غریبه نیستم. کارم را در این زمین شروع کردم، با همین امکانات. درست مثل آنها بودم. بچه‌ای که برای دل خودش بازی می‌کرد و هیچ هدفی نداشت چون در آن سن هنوز هدفی ندارید و باید برای خودتان هدف پیدا کنید. خیلی دور نیست، منم همانجا بودم و حالا موفق شده‌ام.
زتدگینامه مصور امباپه برای مخاطبان جوان نوشته شده است. وی در این باره می‌گوید: کتابی نمی‌خواستم که بزرگسالان را خطاب قرار دهد. هدف این است که افراد را به رویاپردازی مجاب کنیم و برای این کار چه کسی بهتر از بچه‌ها. بچه‌ها دوست دارند بخوانند اما به عکس هم علاقه دارند و می‌خواهند خود را جای قهرمان کتاب بگذارند.  
کیلیان امباپه فوتبالیست معروف فرانسوی است که در حال حاضر در پست مهاجم باشگاه پاری سن ژرمن بازی می‌کند. این بازیکن موفق در سال ۲۰۱۵ و زمانی که تنها ۱۶ سال سن داشت فوتبال حرفه‌ای را با بازی باشگاه موناکو در فرانسه شروع کرد و یک فصل بعد با این تیم به قهرمانی در لیگ فرانسه رسید. این بازیکن در فصل ۱۸- ۲۰۱۷ پس از یک دوره بازی قرضی، با پیشنهاد ۱۸۰ میلیون دلاری جذب باشگاه پاری سن ژرمن شد و دومین انتقال گرانقیمت تاریخ فوتبال را به نام خود ثبت کرد.
تهران- ایرنا- زندگینامه مصور «کیلیان امپابه»، باارزش‌ترین فوتبالیست…
تهران- ایرنا- رئیس دانشکده صدا و سیما، گفت: پژوهشکده‌ها می‌تواند موجبات…
تهران- ایرنا- آثار در حال تولید این روزهای سینما با سوژه‌های از معضل…
تهران- ایرنا- مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری داوران دومین جشنواره نمایشنامه‌ن…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.