سهراب بختیاری‌زاده مدافع اسبق استقلال می‌گوید شاگردان فرهاد مجیدی از انگیزه بالایی برای خوشحال کردن دل هواداران برخوردار هستند.
سهراب بختیاری زاده ملی‌پوش پیشین استقلال در خصوص آخرین شرایط این تیم به خبرورزشی گفت: قبل از هر چیزی باید بگویم که خوشحالم استقلال این روزها از لحاظ فنی در بهترین شرایط قرار دارد و بازیکنانش بسیار با انگیزه و جانانه فوتبال بازی می‌کنند. شاگردان مجیدی در بازی با پرسپولیس نشان دادند که مشکلات مدیریتی موجود نمی‌تواند روی آنها اثر منفی بگذارد و با جان و دل برای خوشحال کردن دل هواداران به میدان می‌روند.
بختیاری زاده ادامه داد: هماهنگی خوبی در ترکیب استقلال وجود دارد و بچه ها در دفاع تیمی منسجم عمل می‌کنند. باید تکنیک فردی و تاکتیک پذیری بازیکنان استقلال خیلی خوب است و مطمئنم در جام حذفی قهرمان خواهیم شد چرا که حالا با حذف کردن پرسپولیس بعید می‌دانم حریفی بتواند مقابل ما دوام بیاورد.
سهراب در پایان گفت: ما در لیگ برتر شانس قهرمانی نداریم اما بچه ها باید با تمام توان جام حذفی را جدی بگیرند تا دل هواداران خوشحال شود فرهاد مجیدی قول داده بود یک جام برای استقلال بیاورد و ان‌شاءالله در جام حذفی بتوانند به وعده خود عمل کنند.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.