استقلال با پیروزی مقابل پرسپولیس برای هجدهمین بار به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلالی‌ها با برد مقابل پرسپولیس برای هجدهمین بار به نیمه نهایی جام حذفی رسیدند و رکورد خود در این زمینه را حفظ کردند. بعد از استقلال، پرسپولیس با ۱۴ صعود و تیم سپاهان با ۱۰ صعود به نیمه نهایی حذفی قرار دارند که آمار خوب آبی ها را از این حیث می‌رساند تا آنها همچنان رکورددار باشند.

استقلالی‌ها از مجموع ۱۸ باری که به نیمه نهایی رسیدند، ۱۲ بار به فینال صعود کردند و ۷ بار عنوان قهرمانی را به دست آوردند. آنها با ۷ قهرمانی و ۵ نایب قهرمانی پرافتخارترین تیم ایرانی در جام حذفی نیز محسوب می‌شوند که حالا امیدوارند برای سیزدهمین بار به فینال برسند و برای هشتمین مرتبه جام قهرمانی را در آغوش بکشند.
۲۵۶ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.