Jump to navigation
رئال مادرید از هفته سوم رقابت های لالیگا میهمان اسپانیول است
رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی لالیگا که با 6 امتیاز از دو هفته نخست شروع خوبی داشته، حالا برای سومین هفته متوالی میهمان بود و در نهایت به سومین برد متوالی در بازی های خارج از خانه دست یافت و به صدر جدول برگشت. کریم بنزما با بریس در دقایق پایانی به درخشش روبرت لواندوفسکی هم پاسخ داد و ناجی تیمش شد.
لکومته؛ اسکار خیل، کالرو، کابررا، اولیوان؛ اسپوسیتو، سرخی داردر؛ روبن سانچز سائز، وینیسیوس سوزا، خاوی پوادا؛ خوسلو
کورتوا؛ آلابا، رودیگر، میلیتائو، لوکاس وازکز؛ شوامنی، کروس، مودریچ؛ والورده، بنزما، وینیسیوس
اولین موقعیت جدی مسابقه روی همکاری تیمی خوب بازیکنان رئال مادرید و پاس در عمق زیبای شوامنی در دقیقه ’12 همراه شد تا وینیسیوس در موقعیت تک به تک با یک بغل پای ساده دروازه را باز کند.
در دقیقه ’19 نفوذ وینیسیوس از سمت چپ به داخل محوطه و ضربه پای راست این بازیکن که با واکنش دروازه بان راهی کرنر شد. دقیقه ’32 ارسال توپ از سمت راست به وینیسیوس رسید و او بعد از کنترل توپ با فکری خوب قصد داشت با ضربه ای چیپ توپ را به گوشه بالای دروازه بفرستد که ارتفاع آن کمی بالاتر بود و بیرون رفت. دقیقه ’42 موقعیت خطرناک برای اسپانیول که ضربه سر کابررا به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه ’43 خوسلو، بازیکن سابق رئال مادرید دروازه این تیم را باز کرد؛ ضربه نخست این بازیکن در نبرد با میلیتائو، با واکنش عالی کورتوا دفع شد اما توپ برگشتی با ضربه ای دیگر به تور دروازه چسبید.

کریم بنزما که شب کم فروغی داشت بالاخره در دقیقه ’87 به موقع زهر خود را ریخت؛ ارسال عالی رودریگو از سمت چپ با بغل پای تک ضرب بنزما وارد دروازه شد تا رئال مادرید بار دیگر به 3 امتیاز نزدیک شود.
در دقیقه ‘3+90 خطای دروازه بان اسپانیول به عنوان یار آخر روی دنی سبایوس، بعد از بازبینی VAR به کارت قرمز منجر شد تا میزبان دقایق پایانی را 10 نفره ادامه دهد و خطا داخل قوس محوطه جریمه تشخیص داده شد.
بعد از اخراج دروازه بان اسپانیول، کابررا، مدافع این تیم لباس دروازه بانی پوشید و دیوار دفاعی را تشکیل داد اما در دقیقه ‘9+90 کریم بنزما به زیبایی و در میان نگاه های کابررا ضربه ایستگاهی را به گوشه پایین دروازه فرستاد و بریس کرد تا حساب کار 3-1 تمام شود.
 
اخبار داغ 
این فصل رئال و بارسا با کریم و لوا منو یاد اوج رقابت مسی و کریس میندازه. رقابت برای قهرمانی و آقای گلی. چه روزایی بودن 🙂
فکرشو بکن این جماعت یه عمر منتظر بازنشستگی مثلث طلایی رئال بودن
حالا میبینن یه مثلث خفن تر داره ساخته میشه 🙂
میلیتائو رو روی صحنه گل اسپانیول ببینید
آیا دفاع بهترین تیم اروپا باید اینجوری باشه؟!
آفساید رو که پر کردی به درک
موقع شوت رفتی یه متر جلوتر از بازیکن حریف وایسادی اونم به درک
حداقل توپ برگشتی رو نذار گل بشه!!!!
چته تو واقعاً ؟!
اون از بازی قبل که همچین هندی کرد اینم از این بازی
کلا حواسش به بازی نیست
خیلی زور داره تیم حریف توی قوطی باشه بعد با یه همچین سوتی گل بخوری
به خودت بیا دیگه لعنتی
اعصابمون رو داغون کردی
حاجی کارش درسته
از بازی شوامنی حال کردین مثل من؟ عالیه این پسر چه پاس گلی داد به وینی
رودریگو و کاماوینگا با ورودشون جریان بازیو عوض کردن
حاج کریمم جواب دبل لاشخوروفسکی و داد
تبریک به رئال فنا Hala Madrid
چه رقابتی بشه برا آقای گلی این فصل
بین حاجی
لوا
هالند
ولاهویچ
ماهم ک خداروشکر مهاجم نک کسی رو نداریم 😂
گروهبان علیفر دیشب بدجوری پشت میکروفون کود میداد!
بارسا این فیلم باید گل قالی بشمره
برگام،تادقیقه۸۵دیدم گفتم مساوی میشه ولی بازم سوپرمن به داد رئال رسیده،عجب نعمتیه این کریم وامسال با لوا رقابت خوبی برای اقای گلی دارن
ذهنیت برنده یعنی همین. تبریک به رئال و بنزما.
واقعاً کریم بازیکن بزرگ و قابل احترامیه.
به نظرم تنها تیم های دنیا که با ذهنیت برنده میان تو زمین بایرن و رئال هستند. با احترام به همه تیم های بزرگ 🙏🙏🙏
رئال ۵ بازیکن خودش رو رد کرد ولی هنوزم رو اوجه
ایسکو
یوویچ
بیل
کاسمیرو
مارسلو
بارساییا امسالم باید گریه کنن
کریم کل بازی خواب بود انگار و نداشتن مهاجم جایگزین باعث میشه نشه تعویضش کرد
وینی علی رغم موثر بودنش تو کارای فردی تو کارای تیمی خیلی رو مخه، یا پاس نمیده یا اینقدر دیر پاس میده که ریده شده به موقعیت
شخصا بازی رودریگو رو بیشتر میپسندم، ی لحظه اومد سمت چپ یه پاس گل خوشگل داد به کریم ولی متاسفانه تو وینگ راست نصف کاراییشو نداره حتی
کاماوینگا هم با اومدنش انرژی خیلی خوبی به تیم اضافه کرد ولی تو حرکات هجومی نیاز به تجربه بیشتر داره
چوامنی هم حرف واسه گفتن نذاشته، کل بازی عالی و مسلط
بسیار با هوش بازی میکنه
هنوز اون چيزي كه ميخوام و دوست دارم رو از كاماوينگا نديدم . اما جالبه برام كه از شوامني ديدم تو اين چند بازي قول ميدم خيلي بيشتر از شوامني در ادامه ميشنويم چقدر خونسرد چقدر حرفه اي و خلاقه چه پاسايي ميده ديد خيلي خوبي داره به بازي قدرت بدنيش هم فوق العادست .كيف كردم از ديدن بازيش.
این فصل رقابت عالیه امیدوارم تا پایان همینجور بمونه
شانس الدین تایم😂
سیستم رئال یه یکی مثل کانته نیاز داره.تو بازی مستقیم جنگندست و دونده.مشکل رئال دقیقا همینه.کاماوینگا اومد نه جاگیری کروز رو داشت و نه دقت پاس مودریچ اما میومد عقب و با سرعت میرفت جلو و همین هم باعث شد وسط زمین که نقطه قوت اسپانیول بود کامل درگیر بشه و تقریبا از همونجا هم ضربه خوردن.البته شکی نیست که اسپانیول خسته شده بودند چون رئال تعویض ها رو از وسط انجام داد و به خط حمله دست نزد.
در مورد رودریگو هم باید بگم هوش بالایی داره.درسته که به اندازه وینی سرعت و تکنیک نداره اما خوب میبینه و خوب هم پاس میده(چیزی که وینی توش خوب نیست یعنی پاس دادن).چیزی که برام عجیبه اینه که کارلو اصرار داره الابا جای مندی رو پر کنه.واقع بین باشیم الابا اصلا به اندازه مندی تو حمله خوب نیست.مندی نادونه اما تو کار دفاعی و حمله همش شرکت میکنه.تو این بازی وینی هم سردرگم شده بود چون مندی که همیشه میره جلو نبودش و الابا بود که میومد عقب تر و عملا راه رو برای وینی باز نمیکرد که حمله کنه.
بهترین جا واسه الابا همون جای میلیتائو هستش.در واقع رئال الان 3 تا دفاع وسط خوب داره.اما راست و چپ فقط مندی و کارواخال هستند.که کارواخال داره زیاد مصدوم میشه و رودیگر یه جورایی باید بره دفاع راست که تخصصی نداره اونجا.
کارلو رو درک میکنم که رودیگر رو خرید اما من یکی به ناچو تو دفاع چپ بیشتر اهمیت میدم تا الابا تو دفاع چپ.
رئال الان مشکل بازیکن خوب تو دفاع گوشه رو داره چون الان بازیکن تخصصی تو دفاع وسط زیاد داره و داره سعی میکنه از اونا تو گوشه ها استفاده کنه به عقیده من تا الان جواب نداده.
مسی فن تیمش و بازیکنش ریدع میاد ب رئال توهین می‌کنه
هی شکرت خدا 📿
و میرسیم به این حرف که دروازه بان خوب از نون شب واجب تره.
تبریک به رئالی‌ها.
بعد از مدتها دفاع رئال رو در یک صحنه پراشتباه دیدم یعنی فکر میکردم غیرممکنه رئال در فاز دفاعی یک ذره اشتباه هم داشته باشه چون علت قهرمانیهاشون همین دفاع غیرقابل نفوذ بود
خیلی حال کردم تبریک میگم به همه ی رئالیا
کریم دبل رو با دبل جواب داد.😂
بازی های بعد هتریک رو با هتریک
دفعات بعد هم پوکر رو با پوکر جواب میدن.
چه شود!…
شب خوبی بود هم برای رئالی ها هم برای بارسایی ها🤝
شبتون به زیبایی گل های کریم، وینی، لوا، پدری و سرجیو 🙂

source

توسط varzeshikhabari