Jump to navigation
استقلال وارد یک بازی دو سر باخت شده است
استقلال دچار اشتباه بزرگی شده است.
به گزارش طرفداری، به نظر می رسد ماجرای استقلال و ارسلان مطهری روز به روز پیچیده تر می شود؛ ابتدای فصل در حالی که ارسلان مطهری با استقلال قرارداد داشت و سرمربی استقلال هم هنوز مشخص نشده بود، مصطفی آجورلو قرارداد ارسلان مطهری را تمدید کرد.
کمی جلوتر استقلالی ها چند بازیکن مختلف را در خط حمله گرفتند و ترافیک عجیبی ایجاد شد. به خاطر همین هم استقلالی ها باید نام چند بازیکن را از لیست خارج می کردند تا جا برای بازیکنان جدید باز شود.
ارسلان مطهری یکی از بازیکنان استقلال بود که در لیست مازاد آبی ها قرار گرفت. با این حال ارسلان حاضر نشد از استقلال برود. مدیران استقلال هرچه تلاش کردند با او توافق کنند موفق نشدند و ارسلان به ظاهر در استقلال ماندنی شد.
بنا بر ادعای کسرایی، مسئولان باشگاه استقلال که موفق نشده بودند با ارسلان توافق کنند، سه دقیقه مانده به پایان نقل و انتقالات از طریق اتوماسیون درخواست فسخ قرارداد ارسلان مطهری را دادند.
نکته اول اینکه اصلا چیزی به نام درخواست فسخ نداریم؛ یا قرارداد فسخ می شود یا نمی شود.
نکته دوم اینکه اگر مدیران استقلال قرارداد ارسلان مطهری را فسخ کرده باشند باید کل مبلغ قرارداد دو ساله او را پرداخت کنند. اقدام مدیران استقلال غیرقانونی بوده چون طبق قانون فیفا اگر تیمی می خواهد قرارداد بازیکنی را فسخ کند، باید 20 روز قبل این کار را انجام بدهد تا آن بازیکن بتواند برای خودش تیم جدید انتخاب کند.
اگر قرارداد ارسلان مطهری فسخ شده باشد، مدیران استقلال باید تمام پول او را پرداخت کنند و این بازیکن هم به فیفا شکایت می کند. اگر هم مدیران استقلال پشیمان شده باشند و بخواهند دوباره از ارسلان استفاده کنند تا جلوی شکایت این بازیکن را بگیرند، باید با او قرارداد جدیدی ببندند.
ماجرای محمد دانشگر و استقلال را به یاد دارید؟ سال گذشته محمد دانشگر به خاطر لجبازی های احمد مددی و فرهاد مجيدی قراردادش را یک طرفه فسخ کرد ولی یک ساعت بعد برگشت و صحبت از ماندن کرد.
بلافاصله سازمان ليگ بیانیه ای را منتشر و اعلام كرد در حال حاضر  دانشگر ديگر بازيكن استقلال نيست و بايد باشگاه قرارداد جدیدی با او امضا كند.
حالا این موضوع برای ارسلان مطهری هم صدق می کند. استقلال اگر بخواهد ارسلان را نگه دارد باید قرارداد جدیدی با او ببندد. اگر استقلال قرارداد جدیدی با ارسلان مطهری نبندد و از او استفاده کند، تیم های دیگر می توانند به استناد فسخ قرارداد این بازیکن، از استقلال شکایت کنند و خطر سه بر صفر شدن بازی ها، آبی پوشان را تهدید می کند.
استقلال موضوع قرارداد ارسلان مطهری را به کمیته تعیین وضعیت کشانده و عجیب تر اینکه کمیته تعیین وضعیت این بازیکن را اعزام کرده است. ارسلان مطهری به کمیته تعیین وضعیت نخواهد رفت چون اصلا این کمیته حق احضار او را ندارد و فقط باید جواب استعلام را بدهد. اصلا معنی ندارد کمیته تعیین وضعیت مطهری را احضار کند!
اما می رسیم به گاف مسئولان حقوقی استقلال؛ در قرارداد ارسلان مطهری ذکر شده اگر مشکلی بین باشگاه و این بازیکن رقم بخورد، باید ابتدا در کمیته انضباطی باشگاه موضوع بررسی شود. مسئولان حقوقی استقلال حتی این موضوع را هم نمی دانستند و دست بالا را به ارسلان مطهری دادند!
بنابراین منتظر نباشید؛ ارسلان مطهری به کمیته تعیین وضعیت نخواهد رفت.
برابر با شنیده های ما، ارسلان مطهری دو وکیل خارجی بزرگ و بین المللی گرفته و می خواهد پرونده را به فیفا و دادگاه حکمیت ورزش ببرد و با توجه به شرایط موجود، پیروزی او قابل پیش بینی است.
اگر تشخیص داده شود فسخ قرارداد ارسلان مطهری غیرقانونی بوده، نه تنها این بازیکن غرامت سنگینی می گیرد بلکه استقلال نمی تواند بازیکنی را هم جایگزین ارسلان مطهری کند.هر بازیکنی جایگزین ارسلان مطهری شود، غیرقانونی خواهد بود. اگر استقلال از آن بازیکن مقابل تیمی استفاده کند، آن تیم می تواند شکایت کند و این احتمال وجود دارد بازی های استقلال سه بر صفر شود.
 
اخبار داغ 
بازیکن ازاد تا کی میتونه قرارداد ببنده
کیسه کدوم کارش قانونی بوده ک این یکیش باشه
نکنه حواستون نیست اینجا ایران و طرف مقابلتون کیسه اس
پس هر چیزی شدنی هست
دلتون رو خوش نکنین واسه کیسه همه چی شدنیه
من به عنوان دونده گوجه ای کارشنی می کنم در تیم استقلال
باشد که گوجه ای ها راضی باشند
آخرش باز مومنی بیاد مصاحبه کنه بگه تقصیر سعید صادقیه حواسمونو پرت کرد
به عنوان یک استقلالی میگم ارسلان وشهباززاده تموم شده هستند جفتشون باید می رفتن لنگ بازی می کردند.
دلم برای ارسلان می سوزه….
اینو رو هم باید در نظر گرفت که اون موقعی که مدیرا داشتند قراردادها رو می بستند شاید از حضور قایدی و سیاوش مطمئن نبودند یا شایدم نمی دونستند….
خود ما هوادارا هم سورپرایز شدیم از اومدن سیاوش و قایدی…
فک کنم نباید به مدیرا گیر داد…
ولی ارسلان همیشه محبوب هست…
ارسلان پرسپولیس رو عروس کرده به عنوان پلو فثیل فوتبال روز دنیا میگم
مطهری کاملا حق داره کلا 3 روز مونده بهش گفتن مربی نمیخوادت . فسخ باید دو طرفه باشه همه جای دنیا حداقل یک ماه قبلش با بازیکن توافقی فسخ میکنن بازیکن هم میره باشگاهی دیگه یه مبلغی هم از قرارداد بهش میدن. حالا تو این قضیه مطهری تازه قراردادشو امضا کرده کلا پنجره نقل انتقالات بسته شده و اگر فسخ کنه بدون تیم میمونه . بازیکنی که قطعا از رمضانی و مهری بهتره حقش این نیست
اون سالم سرقراردادفرهادمجیدی همین مشکلات روداشتن ولی زیرسیبیلی ردش کردن ….
لیست استقلال پربود مجیدی روثبت کردن سه چهارروزبعدازپایان مهلت یه بازیکن خارجی روازلیست کنارگذاشتن
اومدنش به استقلال دردسرهای خاص خودش روداشت الانم رفتنش دردسرداره برای استقلال…..
امیدوارم حق به حق داربرسه
امیدوارم ارسلان خشتک این استقلال رو با این مدیرای بیشرفش پاره کنه تا درس عبرتی بشه برا خود استقلال که قدم در راه نامردا نذاره دیگه.
حق داره شکایت کنه
واقعا باشگاه رفتار غیر حرفه ای انجام داده
گیتار 🎸 زنه دمت گرم نابود کن اون لونه فسادو بخندیم 😂😂
همه دروغ میگن.همه😂😂😂
مرسی گیتاریست
هیچکس به عرق و غیرت ارسلان نسبت به استقلال شک نداره. خوبه که مدیریت هم این موضوع رو بدونه و کمتر اذیتش کنه
حاجی چوب خدا صدا نداره.
پارسال اونجوری از گل گوهر امتیاز گرفتن امسال خدا میخواد بذاره تو کاسه شون.
ارسلان پیشنهاد از پرسپولیس داشت همون موقع که ذوب و نفت بود گفت شرمنده استقلالی ام ممنون
این مدل شخصیتی برای ما پرسپولیس ها هم ارزشمنده حقش این نبود مازادش کنند که بی تیم بمونه
دقیقا این دست اخبار برای اینه که مطهری بنده خدا رو مقابل هوادارا قرار بدن و اون بنده خدا هم راهی جز کوتاه اومدن نداره. از یه طرف علاقه اش به استقلال خیلی زیاده و از طرفی اگه این شوخی هایی که تو این خبر شده رو انجام بده ، هر جا بره هوادار استقلال اذیتش میکنه. چه تو بازی چه بیرون زمین چه مجازی چه واقعی. حالا طرفدارای پرسپولیس هم بیان مثلا بهش بگن ای ول که باز تف سربالاست. قرار داد مجدد که نمیبندن چون لیست پره. این بنده خدا فقط یه راه داره اونم اینکه بپذیره فسخ رو و بازیکن آزاد محسوب بشه بره یه تیم دیگه. حتی شکایت هم نمیکنه. این داستانا فقط برای ایجاد حاشیه و تولید خبره. آخر ماجرا کاملا روشنه. ولی این وسط بیست سی تا خبر تو تمام سایتا کار میشه. ماهم از بیکاری در میایم 😂

source

توسط varzeshikhabari