سوال نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیرو، امور خارجه و ورزش و جوانان از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.
به گزارش ایسنا در جلسه روز چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی از سوی هیئت رئیسه مجلس به شرح زیر اعلام شد:
– سوال ملی هادی بیگی نژاد نماینده ملایر از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اینکه چرا وزارت بهداشت برای خدمات رسانی به مناطق روستایی و شهرهای با جمعیت ترنس برنامه مناسبی برای رفع نیازهای بهداشتی و درمانی طراحی نمی کند؟
– سوال ملی الله پژمانفر نماینده مشهد و کلات و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر بهداشت درباره دلایل عدم اجرای کامل و صحیح قانون انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس.
– سوال ملی محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر و تعداد دیگری از نمایندگان مجلس از وزیر نیرو مبنی بر اینکه برنامه مشخص وزارت نیرو برای بحران آبی کشور چیست؟
– ۲ سوال ملی سید محمد مولوی نماینده آبادان از وزیر امور خارجه درباره اقدامات منطقه‌ای و بین‌المللی وزارت امور خارجه جهت جلوگیری از ایجاد رخداد گرد و غبار و عدم تعامل سازنده و موثر با کشور عراق جهت لایروبی اروندرود.
– سوال ملی مجتبی رضاخواه نماینده تهران، منطقه شمیرانات اسلامشهر و پردیس و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر ورزش در خصوص علت حذف تیم های فوتبال استقلال پرسپولیس و گل گهر از بازی‌های آسیایی.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari