Jump to navigation
بیانکونری سومین پیروزی متوالی خود را در سری آ کسب کرد
یوونتوس به سختی لچه را شکست داد.
طرفداری/ پس از ناکامی بزرگ یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا و جاماندن از صعود به دور حذفی، شاگردان الگری با تحمل فشار زیاد به مصاف لچه رفتند و به سختی این تیم را با یک گل شکست دادند. تک گل این مسابقه روی همکاری دو بازیکن جوان یوونتوس یعنی آیلینگ و فاجیولی به ثمر رسید تا الگری مزد اعتمادش به جوانان را گرفته باشد. سرمربی یوونتوس پس از مسابقه در گفتگو با DAZN گفت:
بچه ها امشب خوب کار کردند، جدا از آخرین و تنها ضربه ای که لچه به سمت دروازه ما زد و با خوش شانسی به تیرک دروازه برخورد کرد، آنها فرصت دیگری برای گلزنی نداشتند. ما می‌توانستیم زودتر گلزنی کنیم و با دادن پاس های نهایی دقیق تر، از موقعیت هایمان بهترین استفاده را ببریم. بعد از استراحت بین دو نیمه بهتر عمل کردیم. مهم ترین نکته کسب پیروزی بعد از شکست سنگین مقابل بنفیکا بود. 
 فاجولی کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد، پست اصلی او بازی جلوی دفاع است اما او هیچگاه واقعاً در آنجا بازی نکرده است، بنابراین باید ویژگی های لازم برای پست های دیگر را یاد بگیرد. ایلینگ به فاجولی کمک زیادی کرد. در کل، جوان‌های ما با حمایت بازیکنان جوان دیگر درخشان ظاهر شدند. 
امروز به بچه‌ها گفتم در فوتبال مثل زندگی، زمین می‌خورید و دوباره بلند می‌شوید، مهم این است که شجاع باشید. اوضاع قرار نیست همیشه بد پیش رود. وقتی مسیری را آغاز می کنید، باید از نظر ذهنی قوی باشید و با طوفان های مزاحم در راه مقابله کنید، اما باید کمی هم دیوانه باشید تا انگیزه‌تان در مسیر را از دست ندهید. اگر بیش از حد منطقی باشیم فایده ای ندارد. آن جنون باید همیشه وجود داشته باشد.
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari