تهران – ایرنا – بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات داوری در دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: خوشحالم که بازی به سود ما تمام شد و اگر نتیجه چیز دیگری بود بدون شک حاشیه های بسیاری به وجود می آمد.
به گزارش ایرنا،‌ وحید امیری بعد از دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که با برد یک بر صفر سرخ پوشان تهرانی همراه بود، افزود: خیلی خوشحالم که بازی در پایان با برد ما و کسب ۳ امتیاز به پایان رسید چراکه در غیر این صورت هم حاشیه های زیادی به وجود می آمد و هم پرسپولیس ضرر می کرد. 
وی ادامه داد: نزدیک به ۲ سال بود که منتظر بودیم تا در مقابل چشمان هواداران بازی کنیم، امشب ما یک بازی خوب و در شان نام پرسپولیس را به نمایش گذاشتیم و خوشحالیم که پاقدم هواداران خوب بود.
بازیکن سرخ پوشان تهرانی در واکنش به اشتباه تاثیر گذار داوری در این بازی که گل پرسپولیس را ندید تاکید کرد:‌ اشتباهات داوری همیشه رخ می دهد اما باز باید خدا را شاکر باشیم که با برد ما این مساله ختم به خیر شد. امیدوارم داوران دقت بیشتری کنند و کار به شکلی پیش برود که تیم ها از بابت این مسایل زیان نبینند. 
امیری همچنین در مورد نقشی که در پرسپولیس دارد و در چند پست می تواند کمک حال یحیی و تیمش باشد گفت: به نظر من خوب بازی کردن باید به نتیجه گرفتن ختم شود چرا که اگر نتیجه بگیریم زحمات بازیکنان به چشم می‌آید و در غیر این صورت دیده نمی شود. من سرباز و بازیکن پرسپولیس هستم و این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد کجا بازی کنم و تا جایی که افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشم، برای این تیم زحمت می‌کشم.
بازیکن پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی این تیم گفت: درست نیست بعد از این برد شیرین درباره مشکلات حرف بزنیم و بهتر است امشب را خوشحال باشیم. ما کاری به حواشی و حتی تیم‌های دیگر نداریم و تمام تمرکز ما روی تیم خودمان است و امیدوارم شرایط پرسپولیس بهتر شود.
تهران – ایرنا – مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز یک برد خوب و شیرین برای ما رقم خورد و…
تهران- ایرنا- کارشناس داوری فوتبال کشورمان با اشاره به قضاوت های ۲ هفته اخیر لیگ برتر، گفت:…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به همراه رییس دفتر رییس جمهوری با…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش واترپلو ایران برای حضور در لیگ صربستان تهران…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در سومین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه و سرپرست کمیته فوتسال درخصوص آخرین شرایط…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari