بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است بعد از برتری برابر صنعت نفت، نباید درباره مشکلات مالی تیمش صحبت کند.
به گزارش ایسنا، وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بعد از نزدیک به ۲ سال، هواداران به ورزشگاه آمدند. در خور شأن پرسپولیس بازی کردیم و خوشحالیم که پاقدم هواداران خیر بود.
وی ادامه داد: داور هم اشتباه می‌کند و طبیعی است. این بازی می‌توانست مساوی شود و یک تیم ضرر کند. خدا را شکر که برنده شدیم وگرنه شرایط فرق می‌کرد. امیدوارم داوران دقت بیشتری کنند.
امیری درباره عملکرد خودش گفت: به نظر من، خوب بازی کردن باید به نتیجه گرفتن ختم شود زیرا اگر نتیجه بگیریم، این زحمات به چشم می‌آید و اگر نتیجه نگیریم، این تلاش‌ها بی‌اثر است. امیدوارم این تلاش‌ها ختم به نتیجه شود. ما سرباز و بازیکن پرسپولیس هستیم و این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد کجا بازی کنیم و تا جایی که افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشم، برای این تیم زحمت می‌کشم.
بازیکن پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی این تیم گفت: درست نیست بعد از برد درباره این مشکلات حرف بزنیم و بهتر است خوشحال باشیم. ما کاری به حواشی و حتی تیم‌های دیگر نداریم و تمام تمرکز ما روی تیم خودمان است و امیدوارم شرایطمان بهتر شود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari