ایسنا/مازندران مجمع عمومی انتخاباتی هیات بدمینتون مازندران با حضور رییس فدراسیون متبوع برگزار شد و مهدی امیر فخریان با ۲۵ رای برای سومین دوره متوالی به عنوان رییس هیات بدمینتون استان انتخاب شد.
مازندران جزء سه هیات برتر بدمینتون کشور
رییس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران  پیش از ظهر امروز به عنوان رییس مجمع عمومی انتخاباتی هیات بدمینتون استان مازندران، گفت: خوشحالیم که مجمع با ثبات و خوبی را در مازندران برگزار کردیم.
پوریا اظهار کرد: حضور ورزشکاران، هیات های ورزشی، نمایندگان ورزش دانشجویان و کارگران در این مجمع بسیار ارزشمند است.
نائب رئیس فدراسیون بدمینتون آسیا گفت: قرار گرفتن بدمینتون استان مازندران در سه هیئت برتر کشور قابل توجه و مهم است.
پوریا یادآور شد: همدلی و وحدت در بین مدیران و مسئولان ورزش راهگشا و کارآمد است. مازندران هم در این سال‌ها نشان داد که در هر ورزشی می‌تواند سرآمد باشد.
رییس فدراسیون بدمینتون گفت: مسابقات بدمینتون جام  فجر در تقویم جهانی ثبت شده است که بیش از ۲۶ کشور از قاره های مختلف در آن شرکت می‌کنند؛ مازندران می‌تواند میزبان خوبی برای مسابقات بین المللی باشد.
امیر فخریان در ریاست هیات بدمینتون مازندران ماندنی شد
مازندران قلب تپنده ورزش کشور
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز در مجمع عمومی هیات بدمینتون، گفت: استان مازندران قلب تپنده ورزش کشور است امیدواریم با انتخاب رییس هیات بدمینتون، شاهد شکوفایی و رشد این ورزش جذاب در استان باشیم.
دلیری با اشاره به اینکه موفقیت های به دست آمده با برنامه ریزی صحیح امکان پذیر است، افزود: آمار بیش از ۲۷۰۰ ورزشکار سازمان یافته بدمینتون؛ کارمسئولین این هیات را بسیار سنگین می‌کند. صیانت از موفقیت های به دست آمده و کسب پیروزی های بیشتر، انتظاری منطقی و به حق از بدمینتون استان است.
رای اعضای مجمع را حق الناس می‌دانم
مهدی امیر فخریان کاندیدای ریاست هیات بدمینتون مازندران در اعلام برنامه های خود برای ریاست این رشته ورزشی ، گفت: با توجه به اینکه در چهار سال گذشته هم این مسئولیت را برعهده داشتم، رای تک تک اعضای مجمع را حق الناس می‌دانم .
رئیس هیات بدمینتون مازندران با اشاره به اینکه هیات بدمینتون را در رده بیست و سوم کشور تحویل گرفتیم ، امروز خوشحالیم که در جایگاه سوم کشور قرار داریم و این موفقیت را مرهون تلاش مربیان، ورزشکاران، هیات های شهرستانی و حمایت خانواده ها می‌دانم، تصریح کرد: در چهار ساله گذشته به ظرفیت مربیان خانم و آقا و همچنین هیات های شهرستانی توسعه یافت و پویایی این رشته را در استان شاهد هستیم.
امیر فخریان در ریاست هیات بدمینتون مازندران ماندنی شد
امیر فخریان افزود: با تعامل مناسب فدراسیون بدمینتون و اداره کل ورزش و جوانان ، در حوزه قهرمانی فعالیت های خوبی انجام دادیم. قهرمانی در مسابقات استعدادیابی و معرفی بازیکنان به تیم های ملی از جمله این موفقیت ها است.
رییس هیات بدمینتون استان گفت: تفاهم نامه‌ای با آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها ، ورزش‌های کارگری و بسیج ورزشکاران برای رشد بدمینتون منعقد شده است. همچنین در پارا بدمینتون و بیماران خاص تجهیزات مناسب و رایگان در اختیار ورزشکاران قرار گرفت .
به گزارش ایسنا، این مجمع که به میزبانی هتل بادله انجام پذیرفت، مهدی امیر فخریان با ۲۵ رای  برای سومین دوره متوالی به عنوان رییس هیات بدمینتون استان انتخاب شد.
همچنین خانم رقیه حسنی به عنوان نائب رییس، آرمین عابدیان خزانه دار و میلاد ذبیحی بازرس از مجمع عمومی رای اعتماد گرفتند. مجید مخلصی، رحیم رستمی فر و حسین فرهادی هم به عنوان اعضای هیات رییسه انتخاب و معرفی شدند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari