تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتورگفت: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم چرا که آن چیزی را که از آنها خواسته بودم را در زمین اجرا نکردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، قربان بردیف در نشست خبری پس از بازی با ملوان اظهار کرد: اشتباهاتی که در بازی اتفاق افتاد اصلاً به نفع ما نبود و بازی بازی جان داری نبود. اما در نیمه دوم ما فعال‌تر بودیم و به بازیکنم گفتم که در حمله بیشتر شرکت کنند، ولی آن چیزی که می‌خواستیم اتفاق نیافتاد.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص نحوه بازی تراکتور گفت: من نمی دانم چطور شما حساب کردید که می‌گوئید ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم. در نیمه دوم اکثر توپ و میدان در اختیار ما بود و سوار بر بازی بودیم. بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و بعد از گلی که به ثمر رساندیم می‌توانستیم آن را حفظ کنیم. اشتباهاتی که به وجود آمد روند بازی را برای ما تغییر داد و نتوانستیم پیروز میدان باشیم. زمان نشان خواهد داد که در آینده تراکتور چگونه عمل خواهد کرد. ملوان بازی دفاعی انجام می‌داد، اما در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و ملوان را در دفاع فرو بردیم.
بردیف با اشاره به گرفتن خطاهای متعدد در بازی عنوان کرد: خطاهایی که در طول بازی گرفته می‌شد می‌توانست گرفته نشود، گرفتن این خطاها از سوی داور باعث شد تا روند بازی بسیار کند شود.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سوال که آیا از شرایط و عملکرد بازیکنانش راضی است یا خیر، گفت: من امروز از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم چرا که آن چیزی را که از آنها خواسته بودم را در زمین اجرا نکردند. امیدوارم در ادامه بتوانیم به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. در ایام تعطیل لیگ دو اردو خواهیم داشت که در این اردوها سعی داریم اشتباهات فردی خود را کم کنیم.
بردیف درباره گل تراکتور که از سوی داور آفساید اعلام شد، عنوان کرد: من اصلاً در خصوص داوری صحبت نمی‌کنم و در خصوص داوران ایرانی هم هیچگاه نظر نداده‌ام و معتقد هستم که بازیکنانم در زمین باید کار را تمام کنند. من چه در روسیه و چه در ایران هیچگاه در مورد داوری حرف نزده‌ام و حرف هم نخواهم زد.
وی در خصوص برنامه تیم تراکتور در زمان تعطیلی لیگ گفت: ما دو هفته در ترکیه اردو خواهیم داشت و بعد از اردوی ترکیه پنج روز به بازیکنان مرخصی خواهم داد و بعد از آن هم راهی امارات خواهیم شد تا در آنجا اردوی مناسبی را پشت سر بگذاریم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص استفاده همزمان از عباس‌زده و کاوه رضایی در خط حمله اظهار داشت: کاوه رضایی با توجه به دوری که از تیم داشت باید برای تراکتور بازی می‌کرد تا دوباره به شرایط مسابقه برمی‌گشت. امروز هم به همین دلیل درون ترکیب قرارش دادم تا بازی کند. اما با توجه به شرایط بدنی که داشت ترجیح دادم او را در نیمه دوم تعویض کنم. در مدت زمانی هم که در زمین حضور داشت بازی خوبی انجام داد و از او راضی هستم.
بردیف با اشاره به خط دفاعی ضعیف تراکتور خاطرنشان کرد: ما امروز تنها یک اشتباه داشتیم که آن هم منجر به گل ملوان شد و گاهی بعضی از اشتباهات روند بازی را تغییر می‌دهد و امروز این اشتباه به ضرر ما شد تا دو امتیاز بازی را از دست دهیم.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari