تهران – ایرنا – رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: با توجه به مشخص شدن زمان برگزاری رقابت‌های پیست و جاده قهرمانی آسیا، اردوهای تیم ملی از اواسط آذر آغاز خواهد شد.
«محمود وفایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به این که اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری شهر دهلی و کشور هند را به عنوان میزبان رقابت‌های پیست قهرمانی آسیا (۴ تا ۸ اسفند) اعلام کرد،‌ برنامه آماده‌سازی تیم ملی از نیمه آذر ماه آغاز خواهد شد تا رکابزنان تمرینات منظم و مستمری را داشته باشند. 
وی ادامه داد:‌ مسابقات قهرمانی آسیا در بخش جاده هم هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما صحبت‌هایی مطرح است که این رقابت‌ها اوایل فروردین سال آینده در کشور تاجیکستان برگزار شود و برای آنکه زمان را از دست ندهیم تمرینات تیم ملی جاده نیز آغاز خواهد شد تا بتوانیم به نتایج قابل قبولی دست یابیم. 
رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه‌سواری یادآور شد:‌ اولین اردوی زنان و استقامت مردان را در قشم خواهیم داشت که ۱۲ آذرماه را برای برگزاری این اردو در نظر گرفته‌ایم. اردوی نیمه استقامت مردان را نیز به همراه تیم سرعت را در استان گیلان و در همین ایام خواهیم داشت که در آنجا نیز ۲۰ ورزشکار و مربی را در کنار هم جمع می‌کنیم تا بر اساس یک روند منطقی خودمان را برای مسابقات آماده کنیم. 
وفایی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات فدراسیون رو به اتمام است، در صدد هستیم از زمان بهترین بهره را برده و برای مسابقات، اردوها و برنامه‌های آتی، پیش‌بینی لازم انجام شده است. بر همین اساس آخرین مرحله لیگ جاده زنان روزهای ۲ تا ۴ آذر با حضور ۵۸ ورزشکار از ۱۰ تیم باشگاهی برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه زمان‌بندی مسابقات تایم تریل امروز در مسیر کمربندی شمالی فرودگاه امام (ره) و مسابقات استقامت نیز روز پنجشنبه چهارم آذرماه در بوستان سرخه حصار برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: آخرین مرحله لیگ کوهستان در رشته‌های کراس کانتری و دانهیل مردان و زنان نیز روزهای ۱۶ تا ۱۹ آذر به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد. مسابقه قهرمانی کشور در رده سنی پیشکسوتان نیز طبق برنامه روزهای ۵ تا ۷ آذر در استان البرز و در بخش مردان برگزار خواهد شد.
براساس اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری، میزبانی رقابت‌های پیست قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۲ به کشور هندوستان واگذار شد. این مسابقات از ۴ اسفند و به مدت ۴ روز و در ۱۳ رشته برگزار خواهد شد.
تهران- ایرنا- اتحادیه جهانی دوچرخه سواری میزبان رقابت‌های پیست قهرمانی آسیا را اعلام کرد.
تهران- ایرنا- مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره خروج نام کوین…
تهران- ایرنا- ترکیب تیم فوتبال استقلال تهران برای دیدار مقابل گل‌گهرسیرجان…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص انتشار اسامی نفرات دعوت…
تهران- ایرنا- مدافع سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس، گفت: «کارلوس…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari