موضوعات داغ: – رتبه بندي معلمانهمسان سازي حقوق بازنشستگانهمسان سازي حقوقحقوق بازنشستگان تامين اجتماعيفرهاد مجيدي طرح رتبه بندي معلمانكميسيون آموزش بازنشستگان تامين اجتماعيلايحه رتبه بندي معلمان سريال موسي (ع)نيروگاه رامين سازمان شهرداريشهرام خرازي ها فرودگاه آمريكانخست وزير دولت مستعفي يمن مجري مناظره هاي انتخاباتياگر شيخ دياباته لطيفيكولك مطبوعات اسپانياشادي گل ترابي آشوب گران

اولین جدا شده پرسپولیس در فصل جدید مشخص شد علی شجاعی در پی جدایی از تیم پرسپولیس است و در این خصوص صحبت هایی با مدیران باشگاه داشته تا در پایان فصل مقدمات جدایی اش از جمع سرخپوشان مهیا شود.
– علی شجاعی در پی جدایی از تیم پرسپولیس است و در این خصوص صحبت هایی با مدیران باشگاه داشته تا در پایان فصل مقدمات جدایی اش از جمع سرخپوشان مهیا شود.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازورزش سه ، علی شجاعی که به دلیل نمایش های خوب در ترکیب نساجی به پرسپولیس ملحق شد انتظار داشت شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا کند اما این موضوع برای او محقق نشد و حالا تصمیم گرفته به تیمی ملحق شود که در نگاه ها باشد و برای او نشستن های متعدد روی نیمکت جذابیتی ندارد.
حتی اگر آن نیمکت به تیم پرسپولیس تعلق داشته باشد.
علی شجاعی همان طور که اشاره شد در این باره صحبت هایی با باشگاه داشته و در پایان این فصل از بازی ها تصمیم خود را عملی خواهد کرد.
به واسطه اینکه یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد جدایی اش باید با نظر باشگاه باشد.
از آنجایی که تصمیم علی شجاعی فنی است و به منزله بازی کردن در لیگ برتر تصمیم به جدایی گرفته بعید است مشکلی در این زمینه به وجود بیاید.
مدافع چپ تیم پرسپولیس که در تیم سایپا چهره شد حضور در تیم های ملی پایه را تجربه کرده است.
او تصور می کرد از آنجایی که یکی از مهره های ثابت نساجی در لیگ برتر بود در تیم پرسپولیس هم به دفعات در ترکیب تیم به میدان برود و حالا به واسطه نیمکت نشینی های پی در پی تصمیم خود را گرفته است و ترجیح می دهد در یک تیم لیگ برتری به میدان برود تا روی نیمکت تیم پرسپولیس بنشیند.
او به زودی تیم جدید خود را مشخص و در این باره با باشگاه پرسپولیس صحبت خواهد کرد.

کلید واژه ها: پرسپولیستیم پرسپولیسعلی شجاعیجداییشجاعیباشگاهسرخپوشانپایانمدیرانهاییترکیب نساجیتصمیمنیمکتاولینبازی کردنبازیجدیدانتظارگزارشنساجینشستننمایشترکیبموضوعاشارهشانسمحققهمانورزشتیمی

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.