تیم شهرداری ارومیه که قعرمشین لیگ برتر والیبال است، اولین شکست تیم فولاد سیرجان ایرانیان را رقم زد.
به گزارش ایسنا، هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان، چهارشنبه ۴ آبان ماه با هفت دیدار در شهرهای تهران، گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان و یزد پیگیری شد.  
در این هفته تیم لبینات هراز آمل در خانه به مصاف راه‌یاب ملل مریوان رفت و موفق به شکست ۳ بر ۱ (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸) حریف خود شد. تیم آمل با این پیروزی رکورد بدون شکست بودن خود را حفظ کرد و صدرنشین جدول رده‌بندی باقی ماند.  
تیم فولاد سیرجان ایرانیان هم که در پنج هفته گذشته شکست نخورده بود، امروز مقابل شهرداری ارومیه به میدان رفت و برابر حریف قعرنشین جدول شکست خورد. این اولین شکست فولاد و اولین پیروزی شهرداری ارومیه در فصل جاری لیگ محسوب می‌شود.  
شاگردان پیمان اکبری در پیکان هم که در دو هفته گذشته نتیجه را به رقبای خود واگذار کرده بودند، امروز مقابل پاس گرگان  به میدان رفتند و ۳ بر ۰ ( ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲) پپروز شدند.
سازمان لیگ در این هفته به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی سال قبل مس رفسنجان اجازه نداد که این تیم مقابل نیان الکترونیک خراسان بازی کند. با توجه به اینکه یک تیم با دو بار غیبت از جدول مسابقات کنار گذاشته می‌شود، باید دید که کمیته انضباطی فدراسیون چه تصمیمی در مورد مس می‌گیرد.   
نتایج کامل دیدارهای هفته ششم لیگ برتر به شرح زیر است:
پیکان تهران ۳ _ ۰ پاس گرگان 
(۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲)
شهرداری گنبد ۳ _ ۱ صفر ایفاسرام اردکان
(۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۱۸)
شهرداری ارومیه ۳ _ ۲ فولاد سیرجان
(۲۵ بر ۲۲، ۱۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۳ بر ۲۵، ۱۵ بر ۱۳)
گیتی‌پسند اصفهان ۳_ ۰ هورسان رامسر
(۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۲)
لبنیات هراز آمل ۳ _ ۱ راه‌یاب ملل مریوان
(۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸)
مس رفسنجان – نیان الکترونیک خراسان(برگزار نشد)
شهداب یزد ۳ _ ۰ سایپا تهران
(۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۲۰)
انتهای پیام 

source

توسط varzeshikhabari