Jump to navigation
اولی هونس می‌تواند وقوع یک انتقال 100 میلیون یورویی در بایرن مونیخ برای هری کین را متصور شود
بایرن مونیخ موفق شد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مجموع با برتری 3-0 از سد پاری سن ژرمن بگذرد و به دور بعدی صعود کند. عاملی که باعث خوشحالی اولی هونس رئیس افتخاری این باشگاه و عضو هیئت نظارت آن شده است. اما او اینکه رویارویی با پاری سن ژرمن یک بازی سرنوشت ساز برای یولیان ناگلزمان بوده را رد کرده است و همچنین اعتقاد دارد این فصل شاهد یک رقابت نزدیک در بوندسلیگا تا روز آخر خواهیم بود.

طرفداری | اولی هونس به تازگی در مصاحبه با اسکای درباره انتقال احتمالی هری کین، بنر هواداران بایرن مونیخ در بازی مقابل پاری سن ژرمن و شانس‌شان برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، صحبت کرده است.
 ما همیشه مجبور نیستیم درباره پول صحبت کنیم. واقعیت این است پاری سن ژرمن با فوق ستاره‌هایی که دارد، یکی از بهترین تیم‌های جهان است. فکر می‌کنم همه در بایرن مونیخ می‌توانیم به داشتن چنین عملکردی افتخار کنیم.
وقتی در استادیوم بودم، متوجهش نشدم زیرا من به زمین نگاه می‌کردم نه جایگاه تماشاگران. اما باید تفاوتی در این بین قائل شوید و نمی‌توانید بگویید هر 12,000 نفر جایگاه جنوبی چنین نظری داشتند. در هر حال ما در کشوری آزاد زندگی می‌کنیم و همه می‌توانند نظر خود را چه درست باشد و چه غلط، بیان کنند. من می‌دانم هیئت مدیره در حال مذاکره است و زمانش که برسد، تصمیم خواهد گرفت. من هیچ کنترلی روی این موضوع ندارم.
 
 من از اولش هم نفهمیدم چرا همه چیز را انقدر بزرگ کردند که این یک بازی سرنوشت ساز برای یولیان ناگلزمان است. من اصلاً چنین دیدی نداشتم. ما در بوندسلیگا عملکرد خوبی داریم و هنوز صدرنشین هستیم. در لیگ قهرمانان نیز اکنون در مرحله یک چهارم نهایی حضور داریم و اگر هم در آنجا حذف شویم، نمی‌توان گفت مقابل یک رقیب آسان این اتفاق افتاده است.
 این فقط به من بستگی ندارد. من تنها یکی از 9 عضو هیئت نظارت هستیم که در کمیته اجرایی درباره هزینه‌های کلان بیش از 25 میلیون یورو صحبت می‌کنم. نظر شخصی‌ام را بیان کرده‌ام و می‌توان تصور کرد بایرن مونیخ روزی برای خرید یک بازیکن، 100 میلیون یورو هزینه کند اما من نظرم را به طور خاص در مورد هری کین گفته‌ام. او تقریباً 30 سالش است و تاتنهام در زمانی پیشنهاد 160 میلیون یورویی منچسترسیتی برای او را رد کرد. به همین دلیل چنین نظری درباره خرید او دارم. اما اگر بایرن مونیخ به انجام چنین انتقالی نزدیک شود، عالی خواهد بود.
 من نظر شخصی‌ام را خواهم داد. من تنها یکی از 9 نفر هستم و اگر 8 نفر دیگر بگویند او را می‌خرند، پس او را می‌خرند. دموکراسی این‌گونه است.
فکر می‌کنم حیف شد. من برای لایپزیش و آینتراخت فرانکفورت نیز که هفته آینده باید مقابل ناپولی یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی کند، دعا خواهم کرد. فکر می‌کنم اگر در لیگ قهرمانان اروپا و عرصه بین الملل عملکرد خوبی داشته باشیم، فوتبال آلمان فرصت‌های بیش‌تری برای کسب درآمد به دست خواهد آورد و این برای وجهه فوتبال‌مان نیز اهمیت زیادی دارد.
شما نمی‌توانید رئال مادرید و منچسترسیتی را نادیده بگیرید. پنج یا شش تیم واقعاً قوی در جمع هشت تیم برتر حضور خواهند داشت. امکان دارد در مرحله یک چهارم نهایی به هر کسی ببازید. اتفاقات زیادی در یک بازی رخ می‌دهد. پس از حذف در یک چهارم مقابل ویارئال، بسیار مهم بود دوباره به این مرحله برسیم. اکنون نیز با اعتماد به نفس منتظر قرعه کشی هستیم.
آن‌ها از کریسمس تاکنون به طرز باورنکردنی خوب بوده‌اند. در همه بازی‌هایشان به غیر از بازی در لندن پیروز شدند و من اعتقاد دارم بایرن مونیخ امسال تنها مدعی فتح بوندسلیگا نخواهد بود. این رقابت تا روز آخر هیجان انگیز خواهد بود. 
اخبار داغ
رئیس 💚
اینا عادت دارن همیشه راجب بازیکنای تیم دیگه حرف بزنن؟
چقد تميز و حرفه اي مصاحبه ميكنه
💚🙄
تهش ۷۰_ ۶۰تا بیارزه چون سال اخر قراردادشه و سنشم رفته بالا
اگه با ۶۰-۷۰ میل نیاوردنش 😂😂
سنش واقعا برای ۱۰۰تا زیاده
ولاهوویچ گزینه منطقی تریه جوون تره و یووه هم تو وضعیت مالی بدی هست با ۸۰ تا میشه خریدش اونا میلیک و مویزه کین را به عنوان آلترناتیو دارن
اقتدار بایرن و تو چمپیونز لیگ به جز رئال هیچکس نداره. معلومه هر کی دلش میخواد بیاد بایرن. حالا هم بین کین و ولاهویچ و اوسیمن بیشتر اون دوتا رو ترجیح میدم تا کین
با این مصاحبه تقریبن مطمئن شدم هری کین میاد 😁 تنها قطعه ی ناقص پازل بایرن همین کینه بوی قهرمانیای متوالی سی ال میاد شاید تا ۲۰۳۰ بتونیم دهمین سی ال هم دشت کنیم
بازیکنای بولد شده‌ انگلیسی به درد بایرن نمیخورن اونم ۱۰۰ میلیون یورو واسه بازیکن ۳۰ ساله
نه خر نشین کین ۳۰ سالشه دیگه پیره
نمیرزه اینقدر براش خرج کنن
لاشیا نکنین
هری کین به نفعشه در تاتنهام بمونه چون دیگه از ۳۰ گذشته .. اسطورگی ابدی رو به چندتا جام اروپایی که معلوم نیست هم بگیری از دست نده👌
شما هم اِن ساله دنبال کین هستید. خیر سرتون بایرن هستید، شل کنید سر کیسه ررررررِ
چیزی که جالبه بایرن خیلی خواهان کین هست ولی طبق شناختی که از بایرن عمرا ۱۰۰ خرج کنن اونم برای بازیکن ۳۰ ساله مگه اینکه یه بازیکن وارد معامله بشه با نحوه پول دادن راحت تر باشه یا اینکه بازیکن دستمزد معقولی درخواست بکنه یا شاید هم گزینه های دیگه هم تو لیست دارن مثل اوسیمن یا ولاهویچ شاید رفتن سمت اون دوتا
چیزی که جالبه بایرن خیلی خواهان کین هست ولی طبق شناختی که از بایرن عمرا ۱۰۰ خرج کنن اونم برای بازیکن ۳۰ ساله مگه اینکه یه بازیکن وارد معامله بشه با نحوه پول دادن راحت تر باشه یا اینکه بازیکن دستمزد معقولی درخواست بکنه یا شاید هم گزینه های دیگه هم تو لیست دارن مثل اوسیمن یا ولاهویچ شاید رفتن سمت اون دوتا
بایرن برای کین ۱۰۰ میلیون خرج نمیکنه
مطمئنم
اگه ۱۰۰ تا برای کین دادن حاضرم لخت برم بیرون
باید تو انگلیس بمونه تا پریمیرلیگ ببره
رئیس ♥♥
خیلی جالبه بازی چلسی میان جدولی پخش زنده داره
ولی بازی بایرنی که تیم بزرگ تریه و به تازگی هم قهرمان فرانسه رو حذف کرده و توی کورس قهرمانیه پخش زنده نداره
آره میاد بایرن ولی تو خواب 😂🚶‍♂️

source

توسط varzeshikhabari