جهانبخش ؛ انگیزه بالای جهانبخش و چشمی در تمرینات تیم ملی

دو ملی‌پوش ایران با روحیه بالا در آخرین تمرین قبل از دیدار با بلغارستان حاضر شدند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا جهانبخش و روزبه چشمی که مهره‌های مورد علاقه مربیان تیم ملی در سالیان اخیر بودند، در اردوی ایران پس از سرمربیگری امیر قلعه نویی نیز حضور پیدا کردند و دوباره در کنار هم مشغول تمرین هستند تا بتوانند جایگاه خود را تثبیت کنند و با عملکردشان در تمرینات، در ترکیب هم قرار بگیرند.

جهانبخش که سومین سال حضورش در فاینورد را آغاز کرده و قهرمانی در لیگ اردیویسه را همراه با این تیم به دست آورد، در فصل جدید این رقابت‌ها دو بازی انجام داده ولی در دو مسابقه اخیرشان دور از ترکیب بوده که امیدوار است با حضور در تیم ملی این وضعیت برای او پایان پیدا کند و مقابل بلغارستان به میدان برود.

روزبه چشمی، دیگر ملی پوش ایران که مهره موثر در خط میانی استقلال بوده و درخشش او تیمش را برای رسیدن به پیروزی در هفته‌های گذشته کمک کرده و مثل جهانبخش قهرمانی را همراهی با باشگاهش به دست آورده، انگیزه زیادی دارد مثل دوران کارلوس کی‌روش، در تیم امیر قلعه‌نویی هم جایگاه ثابتی به دست بیاورد.

چشمی که در جام جهانی ۲۰۲۲ یک گل تماشایی و خاطره انگیز مقابل ولز به ثمر رساند، در اردوها و دیدارهای گذشته تیم ملی نیز نشان داده جایگاه ثابتش را مثل جهانبخش به دست آورده و بعید نیست هر دو بازیکن امروز مقابل بلغارستان در ترکیب اولیه قرار بگیرند.

جهانبخش ؛ انگیزه بالای جهانبخش و چشمی در تمرینات تیم ملی

 

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari