logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی


شاتل

جرارد پیکه که در سال‌های گذشته یکی از بازیکنان اصلی ترکیب بارسلونا بوده است، حالا به نیمکت نشین محض در این تیم تبدیل شده است.
جرارد پیکه مدافع بارسلونا، روزهای خوبی را در این فصل سپری نمی‌کند.
به گزارش پارس فوتبال، جرارد پیکه که در سال‌های گذشته یکی از بازیکنان اصلی ترکیب بارسلونا بوده است، حالا به نیمکت نشین محض در این تیم تبدیل شده است.
این بازیکن تا سال 2024 با بارسا قرارداد دارد اما با وجود این که او بارها حاضر به کاهش مبلغ دستمزدش شده است اما همچنان یکی از بیشترین دستمزدها را در این تیم دریافت می‌کند و به همین دلیل مدیران این باشگاه امیدوار هستند که بتوانند زودتر از تابستان 2024 با او قطع همکاری کنند.
مدیران بارسا همچنان در تلاش هستند تا بحران مالی ایجاد شده در این تیم را مدیریت کنند و شرایط را بهبود ببخشند و خریدهای گرانقیمت در این تابستان باعث شده است که آنها بیش از پیش نیاز به مدیریت منابع مالی داشته باشند.
حالا روزنامه موندو دیپورتیوو مدعی شده است که بندی در قرارداد پیکه وجود دارد که به مدیران بارسا اجازه می‌دهد اگر او در این فصل در 35 درصد بازی‌ها به میدان نرود، قرارداد او را در تابستان سال آینده فسخ کنند.
با در نظر گرفتن دیدارهای لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان، بارسا این فصل بین 50 تا 55 بازی انجام خواهد داد و این یعنی پیکه باید در بیش از 19 بازی به میدان برود تا قراردادش به صورت یک طرفه از سوی مدیران بارسا فسخ نشود.
این بازیکن 35 ساله تا به حال تنها یک بار در بازی برابر کادیز در لالیگا 90 دقیقه در زمین حضور داشت و یک بازی نیز برابر ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان انجام داده که به عنوان بازیکن تعویضی بین دو نیمه وارد زمین شده است.


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط varzeshikhabari