بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال تاکید داشت که در قرارداد خود با آبی‌ها بند فسخ ندارد.
امید حامدی‌فر، هافبک دفاعی جدید تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، از حضور در جمع آبی‌پوشان پایتخت صحبت‌هایی به میان آورد. او در این گفت‌وگو تاکید داشت که در قرارداد دوساله‌اش بند فسخ ندارد که مشکلی در آینده از این بابت رخ ندهد. مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:
حس فوق‌العاده‌ای دارم چون هواداران خیلی به من لطف داشتند و به من تبریک گفتند. این باعث خوشحالی من است که به یک تیم بزرگ و ریشه‌دار آمده‌ام. امیدوارم بتوانم خودم را ثابت کنم و عملکرد خوبی داشته باشم. من چند پیشنهاد داشتم اما دوست داشتم به استقلال بیایم و به خواسته‌ام رسیدم. امیدوارم به تیم بتوانم کمک کنم و دوباره عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.
من با مربیان خارجی زیادی کار کرده‌ام. در مورد آقای ساپینتو هم شنیدم که رزومه خوبی در بلژیک و پرتغال دارند. او کارنامه خوبی دارد و امیدوارم بتوانم چیزهای زیادی از این مربی یاد بگیریم.
من و زبیر هم‌استانی هستیم و فوتبال مساله‌ای است که در اوج رفاقت، باید رقابت داشته باشیم و من تمام تلاش خودم را می‌کنم که جایگاه خودم را در استقلال به دست بیاورم. هر چقدر هم‌پستی‌های تو قوی‌تر باشند، باعث پیشرفت تو خواهند شد و از این موضوع خوشحال هستم.
بازیکن جدید استقلال بند فسخ ندارد/ حامدی‌فر:‌ می‌خواهم به تیم ملی دعوت شوم
من ۲ سال با استقلال قرارداد بستم و در قرارداد خودم بند فسخ نگذاشتم و دوست دارم ۲ سال به طور کامل در استقلال باشم. من با مدیریت هم صحبت کردم که بتوانم بهترین عملکرد را در تیم داشته باشم و بعد از آن هم شرایط برای تمدید قرارداد به وجود بیاید. یکی از اهداف من این است که بتوانم به تیم ملی بزرگسالان دعوت شوم و تلاش خود را می‌کنم که در این ۲ سال عملکرد خوبی داشته باشم.
من حس فوق‌العاده‌ای دارم و هواداران انگیزه بیشتری به من داده‌اند. استقلال قهرمان شده است و نیازی ندارد که بازیکنان خیلی زیادی بگیرد. استقلال با شرایطی که دارد، باز هم شانس اول قهرمانی است. نیازی نیست که هواداران اینقدر نگران باشند. امیدوارم دست به دست هم بدهیم تا دوباره عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را به دست بیاوریم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari