تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه اعتراضی به سازمان لیگ و کمیته داوران خواهان رسیدگی به وضعیت اشتباه‌های داوری شد.
به گزارش ایرنا، باشگاه پرسپولیس در این نامه برای سازمان لیگ نوشت: تیم فوتبال پرسپولیس در پنج هفته از رقابت‌های لیگ از سه اشتباه مسلم داوری که کارشناسان مهر تایید بر آن زده‌اند، متضرر شده است و در دیدار با مس رفسنجان هم پنالتی مشکوک بر روی سیدجلال حسینی گرفته نشد و در این رابطه نیز منتظر نظر کارشناسان می‌مانیم.
در ادامه این نامه آمده است: برخلاف برخی اظهارات، پنالتی اعلام شده برای پرسپولیس به گفته کارشناسان کاملا صحیح بود. این در حالی است که برخی از رقبای پرسپولیس در پنج هفته از رقابت‌های لیگ از چهار اشتباه مسلم سود برده و فقط یک بار متضرر شده‌اند. تمامی این ادعاها بنا به گفته کارشناسان داوری مطرح شده و ما به آن استناد کرده‌ایم. پرسپولیس در دیدار با آلومینیوم اراک گل سه امتیازی را در حالی دریافت کرد که بر روی سیامک نعمتی خطا شده بود و همه کارشناسان به اتفاق نظر روی مردود بودن این گل تاکید کردند.
تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته پنجم لیگ برتر با ۸ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد. این تیم در هفته ششم لیگ برتر و در روز چهارشنبه در تهران میزبان صنعت نفت آبادان است.
تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه جلسه خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم…
تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: خودمان را مسوول فراهم…
تهران- ایرنا- لژیونر هندبال ایران گفت: هر مربی برای پیاده کردن ایده‌های…
تهران – ایرنا – دارنده مدال نقره پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی نظامیان…
تهران- ایرنا- اسامی داوران هفته ششم لیگ برتر فوتبال از سوی فدراسیون…
تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره پارالمپیک توکیو سه دیدار با رهبر انقلاب…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.