ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازیکنانم دوست دارند، خوب بودن چند هفته اخیر را تداوم بدهند.
سهراب بختیاری زاده در خصوص دیدار تیمش با ماشین سازی تبریز از سری رقابت های هفته هفتم لیگ دسته اول باشگاه های کشور، اظهارکرد: بازی با ماشین سازی برای ما مهم است و نمی خواهیم به هیچ عنوان هیچ بازی را از دست بدهیم. فرقی برای ما ندارد که حریف در چه شرایطی قرار دارد و در جدول جایگاهش کجا است. رفتار حرفه ایی می طلبد که به همه تیم ها با احترام نگاه کنیم
به گزارش ایسنا، وی در ادامه گفت: درست است تیم حریف مشکلاتی دارند ولی همین تیم در دیدار برابر مس در کرمان توانسته یک امتیاز کسب کند و این نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم جوان هستند و انگیزه دارند و اگر خدایی ناکرده بازیکنانم تمرکز نداشته باشند و تیم حریف را دست کم بگیرند و از قبل خودمان را برنده بدانیم این می تواند برای ما فاجعه بار باشد .
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: به امید خدا با تمام وجود و با تمرکز کامل به دنبال این هستیم که ان شاءالله  کیفیت خوب خودمان را اول در طول ۹۰ دقیقه این دیدار نشان دهیم. به دنبال کسب امتیاز هستیم و ان شاءالله اگر پیروز رقابت باشیم که این خیلی عالی است و خوب بودن مان در این چند هفته را تداوم می دهیم و این چیزی است که  با تمام وجود به‌ دنبالش هستیم.
وی با بیان اینکه بازیکنانم همه آماده هستند و خدا را شکر مشکل خاصی نداریم، گفت: چیزی که برای مجموعه و بازیکنان تیمم خیلی اهمیت دارد این است که بازیکنانم دوست دارند، خوب بودن چند هفته اخیر را تداوم بدهند و یک ریتم خیلی خوب داشته باشند تا بتوانیم هفته به هفته بهترین باشیم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.