logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
اهنگ جدید
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی


شاتل

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مراسم افتتاحیه مرحله اول دومین دوره مربیگری درجه A ویژه بازیکنان سابق تیم ملی و جمعی از مربیان نخبه کشور امروز ۲۲ مرداد ماه در مرکز ملی فوتبال با حضور غلامرضا جباری سرپرست کمیته آموزش، بهارک کاظم سرپرست دپارتمان آموزش، عباس هاشمپور سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی برگزار شد.
جباری درباره برگزاری این دوره گفت: تاکنون ۵۶ دوره کلاس مربیگری درجه A برگزار شده است تا مربیان ما در بهترین شرایط از لحاظ علمی باشند و معتقدم نهایت بهره را باید از این دوره‌ها برد تا در مسیر توسعه و رشد قرار بگیریم. اگر وظایفتان را به درستی انجام دهید حتی اگر نتیجه دلخواهتان را به دست نیاورید، موفق خواهید بود. در واقع مربیگری اثرگذارترین موضوع در توسعه فوتبال است. بر همین اساس از شما می‌خواهم با تلاش، نظم و پشتکار در مسیر توسعه فوتبال ایران گام بردارید .
در ادامه مرتضی محصص که دوره مربیگری درجه A آسیا را برای بازیکنان سابق تیم ملی و جمعی از مربیان نخبه کشور در ۴ مرحله تدریس می‌کند، گفت: فدراسیون فوتبال برای آموزش علم فوتبال به مربیان و نخبگان خود از هیچ تلاشی برای مربیانش دریغ نمی‌کند. بر همین اساس از شما می‌خواهم داشته‌های خود را در اختیار دیگر همکاران گذاشته و استفاده بهینه ای از دانش روز دنیا ببرید چرا که با مطالعه و به روز شدن علمتان، می‌توان آینده‌ای درخشان را برای فوتبال کشور متصور بود.
وی ادامه داد: حضور در این دوره از کلاسهای آموزشی لازم است اما کافی نیست. باید مرتباً مطالعه کنید و ذهنتان را آماده کنید . راهی جز مطالعه وجود ندارد. باید علمتان را به روز کنید. از لحاظ کمی دوره‌های آموزشی مناسبی را برای فوتبال برگزار کرده‌ایم و بدون شک با حضور مدرسان مجربی که در دوره‌ها حضور دارند، از لحاظ کیفیت نیز سعی بر ارتقا دانش مربیان داریم. در واقع دانش افزایی یکی از اهداف ما برای یکسان سازی بحث آموزش در میان مربیان است.


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط varzeshikhabari