دنیای ورزش تورنتو نوشت: آنطور که روزنامه الرایه قطر منتشر کرده باید عربستان را میزبان  فینال لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب دانست. 
 رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با پایان دوره مقدماتی از شهریور وارد مرحله حذفی خواهد شد و این رقابت ها تا شناخته شدن تیم قهرمان منطقه غرب آسیا و البته شرق ادامه خواهد داشت. آنطور که امروز در روزنامه الرایه قطر که یکی از منابع موثق اخبار کنفدراسیون فوتبال آسیا بشمار می رود بدان اشاره شده به نظر می رسد عربستان میزبان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله نهایی خواهد بود. 
البته مراحل قبلی شامل مرحله پلی آف غرب آسیا که سه تیم ایرانی در آن حضور دارند به شکل دیگری و به میزبانی کشورهایی مثل تاجیکستان – امارات و… برگزار می شود. با این حال انجام بازی ها در مرحله یک چهارم (نیمه نهایی غرب) و نیمه نهایی (فینال غرب) که از ۲۴ تا ۲۸ مهر ماه به طول خواهد انجامید با عربستان خواهد بود. هم چنان آنها امیدوارند میزبان مسابقه فینال را از آن خود کنند. کاری که قطر فصل گذشته به صورت تمام و کمال انجام داد. 
تاریخ ها و برنامه مسابقات: 
پلی آف غرب ۲۲ شهریور 
استقلال – الهلال 
استقلال دوشنبه – پرسپولیس 
پلی آف غرب ۲۳ شهریور 
النصر – تراکتور 
الوحده – شارجه 
در مرحله بعدی که چهار تیم برتر غرب آسیا به دیدار یکدیگر خواهند رفت مسابقات منطقه غرب در روز ۲۴ مهر ماه برگزار خواهد شد. با شناخت دو تیم برتر فینال منطقه غرب در ۲۷ مهره ماه برگزار می شود و سه روز فاصله بین این دو مسابقه وجود دارد که امیدواریم یکی از دو تیم فینالیست این مرحله از ایران باشد که البته با توجه به تیم های صعود کننده کار آنچنان سختی هم به نظر نمی رسد  و احتمالا رقابت بین دو تیم برتر و دو تیم برتر عربستان خواهد بود. اما فینال مسابقات بعد از شناخت تیم برتر منطقه شرق آسیا روز دوم آذر برگزار می شود. رقابتی که امیدواریم اینبار با حضور یک تیم ایرانی و قهرمانی ما در این رقابت ها به پایان برسد.
۲۵۶ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد ۱۰ درصد سود ۷۱۲۰ میلیارد ریالی این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۳۹۹ به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشتی در افزایش سرمایه چند مرحله‌ای بانک به کار گرفته شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.