دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد تشکیل و راه‌اندازی کانون‌های استعدادیابی در استان‌ها را یکی از اولویت‌های این فدراسیون برای ماه‌های آینده عنوان کرد. 
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، علی سلطانپور با یادآوری اینکه تقویم ۱۴۰۱ فدراسیون در مجمع عمومی و سالیانه که ۱۲ مردادماه برگزار شد به تصویب اعضای مجمع رسید، گفت: میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا در شیراز یکی از مهمترین بخش‌های این تقویم است که طبیعتاً بسیاری از اقدامات فدراسیون تا زمان برگزاری این رقابت‌ها، در راستای آن انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه در تقویم مصوب دو مقوله آموزش و استعدادیابی جایگاه ویژه ای دارند، خاطرنشان کرد: در این زمینه برنامه‌های متعددی پیش بینی شده که تشکیل و راه اندازی کانون‌های استعدادیابی از مهمترین آنهاست. تمام استان‌ها مکلف هستند یا از پایگاه‌های قهرمانی که در اختیار دارند به عنوان کانونی برای استعدادیابی بهره لازم را ببرند یا اینکه ظرفیت کانون‌های استعدادیابی را فراهم کنند تا از این طریق گام‌های اولیه و اساسی در راستایی شناسایی استعدادها و آموزش آنها برداشته شود.
دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با یادآوری دیگر مصوبات مجمع عمومی و سالیانه این فدراسیون در حوزه مالی، به تاکید معاون وزیر مبنی بر اینکه «رشته های بولینگ و بیلیارد منعی برای حضور خانوادگی ندارند» اشاره داشت و تصریح کرد: در این زمینه تاکید اصلی در مورد رشته بولینگ است که از گذشته اشکالی برای حضور همزمان مردان و بانوان در آن یعنی فعالیت خانوادگی به آن وارد نبوده است. حتی نتیجه استفتا از مراجع هم گرایش اینچنینی به بولینگ را منع نمی‌کند.
سلطانپور تاکید کرد: با این اوصاف فدراسیون بولینگ و بیلیارد همواره بر رعایت موازین اخلاقی در باشگاه‌های سراسر کشور تاکید داشته است. حضور خانوادگی افراد در باشگاه‌های بیلیارد و فعالیت همزمان آنها منعی ندارد اما قطعاً موازین اخلاقی و اسلامی باید رعایت شود به خصوص که فدراسیون با بی اخلاقی‌ها برخورد می‌کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari