Jump to navigation
پرسپولیس چطور تراکتور را در تبریز شکست داد؟ اردلان آشتیانی از دریچه فنی توضیح می دهد…
اردلان آشتیانی بازی پرسپولیس و تراکتور را از دریچه فنی بررسی کرد.
به گزارش طرفداری، نبرد بزرگ هفته بین تیم های پرسپولیس و تراکتور امروز در تبریز برگزار شد. سرخ پوشان تهرانی ابتدا با دو گل جلو افتادند ولی در نیمه دوم تبریزی ها دو گل زدند و به بازی برگشتند.
در دقایق پایانی باز هم پرسپولیس بود که با گل وحدت هنانوف به یک پیروزی شیرین رسید.
اردلان آشتیانی که کارشناس فنی رسانه طرفداری است و تحلیل های او را هر هفته از طریق میز کارشناس تماشا می کنید، پیش از میز کارشناس این هفته رسانه طرفداری به دلیل حساسیت بالای بازی پرسپولیس و تراکتور، به شکل ویدیویی این مسابقه را بلافاصله بعد از پایان آن تجزیه و تحلیل کرد.
اردلان آشتیانی در بخشی از صحبت های از تراکتور تمجید کرد و گفت کاری که تراکتور انجام داد، قابل احترام بود.
البته درباره این مسابقه با اردلان آشتیانی در میز کارشناس این هفته به صورت کاملا مفصل صحبت خواهیم کرد ولی دعوت می کنیم در حال حاضر ویدیوی زیر و توضیحاتی فنی اردلان آشتیانی را تماشا کنید.

 
اخبار داغ
اون چه پنالتی مسخره ای بود داور گرفت؟! خمس چقدر بیشرف لود ونمیدونستیم البته تقصیر خودمونه که دارن سرمونو میبرن
عجب روز و شبی بود
خیلی حال داد
همش عالی بود
اگه تو نیمه اول تراکتور جهت موافق وزش باد رو انتخاب میکرد قشنگ ۲ گل جلو میافتاد و فکر نمیکنم پرسپولیس قادر به جبران میشد. اما گل اول تراکتور خیلی مفت زده شد و بازی هیجانی شد. وزش باد خصوصا تو نیمه اول خیلی تاثیر داشت تو برتری پرسپولیس
عمری و ترابی اگه روی فرم باشن هر دفاعی رو با چالش مواجه میکنن، بزرگترین مشکل تیم اینه که زود عقب میکشه، توی بازی با سپاهان تو حذفی هم زود عقب کشیدیم و دو بار برتریمون رو از دست دادیم، این نقیصه باید حتما رفع بشه
آخه لیگ ایران هم آنالیز داره؟
همش بکش زیرش و اتوبوسه دیگه
اگه گولیسیانی تو بازی بود گل مسخره ای مثل گل اول تراکتور عمرا زده میشد،نبود سرلک هم خط هافبک مارو از کارانداخته بود عالیشاه هم جزریدمان کاری ازش ساخته نیست
دقیقه ۹۵ با ضربه هنانوف….😅😅😅😅
فقط بخاطر اشتباه کادر فنی تراکتور و بازیکنان این تیم باختن.دقایق آخر بازی پرسپولیس سوار بر بازی بود و مدام حمله میکرد و باید تراکتوری ها بجای سرعت دادن الکی به بازی فقط زمان رو میکشتن و بازی رو از جریان می انداختن تا جلوی حملات پرسپولیس گرفته بشه.من تو جریان بازیهای پرسپولیس هر بازی بیشتر به کی روش و سیستمش اونم تو ایران ایمان میارم.قشنگ میشه با سبک دفاعی و اتوبوسی البته درست و با برنامه پرسپولیس رو متوقف کرد.
هیچی دفاع و گلر ما ریده بودن
چگونه شکست داد؟
با چاشنی شانس!
به نظر من، نقش جهت وزش باد شدید در تبریز، بیش از مسائل فنی بود. جهت وزش باد در نیمه اول، به ضرر تراکتور و در نیمه دوم، به ضرر پرسپولیس بود و شدت آن به حدی بود که بارها بازیکنان را به اشتباه انداخت و حتی مسیر حرکت توپ را عوض کرد.
گل سوم پرسپولیس هم، بیش از آنکه حاصل خلاقیت بازیکنان و کار تیمی باشد، حاصل اشتباهات دروازه‌بان و بازیکنان دفاعی تراکتور و تحلیل انرژی آنان بود.

source

توسط varzeshikhabari