مصدومیت‌های کوین دی بروینه باعث تردید سران سیتی درباره تمدید قرارداد با این ستاره شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، منچسترسیتی مذاکرات برای تمدید قرارداد با کوین دی بروینه را تا زمانی که این هافبک به طور کامل از مصدومیت همسترینگش بهبود پیدا کند، به تعویق انداخته است.

این بازیکن ۳۲ ساله در جریان پیروزی ۳ بر صفر سیتی مقابل برنلی در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر مصدوم شد و انتظار می‌رود تا اوایل سال ۲۰۲۴ پس از انجام عمل جراحی از میادین دور باشد. با این حال سیتی در غیاب این بازیکن نیز نشانه‌ای از افت بروز نداده و دیروز شنبه در هفته پنجم توانست در زمین وستهم با نتیجه ۳ بر یک به برتری برسد.

قرارداد او در تابستان ۲۰۲۵ به پایان می‌رسد و هرگونه مذاکره برای حفظ او در اتحاد فعلا به تعویق افتاد. این بدان معناست که این ملی پوش بلژیکی که دستمزد ۳۷۵ هزار پوندی به دست می‌آورد، باید منتظر بماند تا وضعیتش برای حضور در ترکیب مشخص شود. 

اگر دی بروینه از آمادگی لازم برخوردار نباشد احتمال دارد سیتی دستمزد هفتگی‌اش را کاهش دهد یا مخالفتی با جدایی این هافبک بلژیکی نداشته باشد.

پپ گواردیولا سرمربی سیتی ناامید است که دی بروینه در ترکیب اصلی تیمش باقی بماند و به سران باشگاه اجازه داده است تا هر تصمیمی که صلاح می دانند بگیرند. این در حالی است که باشگاه پس از تمدید قرارداد کایل واکر، تمایل خود را برای حفظ بازیکنان باتجربه نشان داده است. 

پپ گواردیولا در نظر داشت به دلیل مصدومیت این هافبک تاثیرگذار با رقمی نجومی لوکاس پاکتا، هافبک برزیلی و تاثیرگذار وستهم را به خدمت بگیرد که موفق نشد و شاید در زمستان بار دیگر شانس را برای جذب این بازیکن برزیلی امتحان کند.

دی‌بروینه ۳۲ ساله تا سال ۲۰۲۵ با منچسترسیتی قرارداد دارد. برنده سه‌گانه با منچسترسیتی، در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر نیز از ناحیه ران آسیب دید و مجبور شد تعویض شود. او همچنین نتوانست با تیم ملی بلژیک در مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۴ شرکت کند.

انتهای پیام

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari