ابراهیم تاتلیس خواننده معروف ترکیه در چی تصادف و منحرف شدن ماشینش در جاده به طور عجیبی زنده ماند و کنسرتش را با پاهای شکسته اجرا کرد
 اتومبیل حامل اسطوره موسیقی ترکیه «ابراهیم تاتلیسس» در جاده یالیکاواک بدروم دچار تصادف شدید شد و در شرایطی که این خواننده در ماشین گیر افتاده بود، تیم های امدادی به کمک او شتافتند. اوضاع جسمی او و همراهانش خوب گزارش شده است. ابراهیم تاتلیس متولد ژانویهٔ ۱۹۵۲، یکی از خوانندگان معروف ترکیه‌ای است . او در جنوب ترکیه و در شهر شانلی‌اورفه که شهری با جمعیتی متشکل از کُردها و عرب‌ها می‌باشد، متولد شد.. پدر او عرب و مادر او کرد است. تاتلیس به جز زبان ترکی، به زبان‌های عربی و کردی هم مسلط است. زبان اول او کردی است. مردم در ترکیه نام ایبو را نیز برای وی استفاده می‌کنند. امپراتور لقب رایجی برای اوست.

نام کامل: ابراهیم تاتلیس
القاب: امپراتور، ایبو
تاریخ تولد: ژانویه ۱۹۵۲ 
محل تولد: شانلی‌اورفا، ترکیه
حرفه: خواننده، بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده، تاجر
سال‌های فعالیت: ۱۹۷۰-اکنون

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس 
او نخستین فرزند خانواده بود. کودکی او در خانواده‌ای پر جمعیت و فقیر گذشت وی از کودکی کار می‌کرد. در ابتدای جوانی برای کار به استانبول آمد و مدتی به دست فروشی مشغول بود، سپس به کار در امور آهن آلات ساختمانی پرداخت.
ابراهیم تاتلیس
شیوه ورود ابراهیم تاتلیس به حرفه خوانندگی
مهم‌ترین رویداد زندگی او آشنا شدنش با دوستی بود که در آدانا به کار سینمایی مشغول بود. او صدای ابراهیم را کشف کرد و در حقیقت درهای شهرت را به رویش گشود. بعد از آن ابراهیم در کازینوهای آدانا و آنکارا به روی صحنه می‌رفت. در اواسط سال ۱۹۷۰ ابراهیم به استانبول آمد و کار خود را در آنجا ادامه داد و با کمک خانواده‌اش اولین آلبوم خود را به نام «کفش پاهایش» به صورت صفحهٔ گرامافون به بازار عرضه کرد.
ابراهیم تاتلیس
ازدواج های ابراهیم تاتلیس 
وی برای اولین بار با عدالت دوراک ازدواج کرد که نتیجه آن یک پسر به نام احمد تاتلی و دو دختر به نام‌های گولشن و گولدن هستند. ابراهیم در سال ۱۹۷۹ با پریحان ساواش ازدواج کرد، نتیجه این زندگی ۴ ساله، دختری به نام ملک زبیده است. تاتلیس در سال ۱۹۸۳ با دریا تونا ازدواج کرد که نتیجه آن یک پسر به نام ابراهیم یا ایدو می‌باشد. ابراهیم در سال ۲۰۱۱ با عایشه‌گل ییلدیز ازدواج کرد که نتیجه آن الیف آدا است. که در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند. وی در سال ۲۰۲۱ در برنامه ایبو شو از ازدواج خود با گلچین کاراکایا اطلاع داد.

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما

source

توسط varzeshikhabari