سرمربی گل‌گهر می‌گوید شاگردانش می‌توانستند تراکتور را با اختلاف ۵ گل شکست دهند.
به گزارش ایسنا، گل‌گهر امشب (شنبه) در چارچوب هفته نخست لیگ برتر مقابل مهمانش، تراکتور به پیروزی ۲ بر یک رسید. امیر قلعه‌نویی، سرمربی گل‌گهر در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازی‌های اول همیشه سخت است. من اول به فوتبال و بعد به تیم تراکتور و هوادارانش تبریک می‌گویم. آقای بردیف تراکتور را متحول کرده است.
او افزود: من آدم ثروتمندی هستم چون بازیکنان خوبی دارم. بازیکنانی دارم که با تمام وجود بازی می‌کنند. این برای یک مربی بزرگترین سرمایه است.
سرمربی گل‌گهر ادامه داد: ما قبل از این که گل بخوریم، می‌توانستیم تعداد گل‌هایمان را به چهار یا پنج برسیم. درست است که تراکتور باخت و آقای اخباری دو گل خورد اما بسیار روز خوبی داشت. همچنین زمانی که بازی ۲ بر یک شد، محسن فروزان دو امتیاز ما را حفظ کرد. سه گل برای دیدار هفته اول خوب است.  ما باتوجه به تغییرات زیادی و مصدومان زیادی که داشتیم، توانستیم دو گل بزنیم و موقعیت‌های زیادی از دست دادیم. ما توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم. بازیکنانم از چیزی که انتظار داشتم فراتر ظاهر شدند.
قلعه‌نویی درباره صحنه مشکوک به پنالتی که برای گل‌گهر گرفته نشد، بیان کرد: این را اجازه دهید کارشناسان بگویند. من نمی‌خواهم امسال زیاد راجع به داوری صحبت کنم. سال ۹۰ تا الان همیشه تیم‌هایی که من داشتم، بیشترین ضرر را از داوری داشتند. پارسال گل‌گهر و ذوب‌آهن بیشترین ضرر را از داوری دیده‌اند. البته این اشتباهات سهوی بوده است. حالا امروز یک پنالتی اعلام نشد ولی قبلا اشتباهاتی رخ داده که من جام را از دست داده‌ام. امیدوارم هرچه زودتر VAR به فوتبال بیاید. دیگر داریم شرمنده و تحقیر می‌شویم.
او ادامه داد: بازی‌های قطر و استادیوم‌هایشان را می‌بینیم انگار در کره خاکی نیست. من در سال ۸۵، ۸۶ میلادی در قطر بازی می‌کردم. این اختلافات را می‌بینیم انگار ۵۰۰ سال پیش بوده است. نمی‌دانم چه حساب و کتابی است که VAR را نمی‌آورند. داوران ما زحمت می‌کشند و دستمزدشان کم است اما اگر زیرساختشان خوب باشد می‌توانند بهتر عمل کنند.
سرمربی گل‌گهر درباره بازی نکردن وسلی گومز در دیدار مقابل تراکتور بیان کرد: او از یک قاره دیگر آمده و هنوز تطبیق با فضا پیدا نکرده است. او بسیار بازیکن تاثیرگذاری است. حضور او در ترکیب زمان می‌برد.
قلعه‌نویی درباره عملکرد کی‌روش مقابل تراکتور گفت: ما یک سری اهداف تاکتیکی داریم که یکی از آن‌ها این است که فشار را در جلوی زمین نگه می‌دارد و یکی دیگر این که با بازیکنان مچ شده است. او آن چه ما می‌خواهیم را انجام می‌دهد.
او در ادامه درباره نبود تماشاگر در ورزشگاه‌های لیگ برتر اظهار کرد: سرمایه اصلی ورزش علی‌الخصوص فوتبال، هوادار است. وقتی هوادار نیست انگار روح در استادیوم نیست. همه سینماها و تئاترها و ورزش‌های دیگر باز هستند. البته فدراسیون فوتبال باید عدالت را رعایت کند و هر بازی‌ای بدون تماشاگر بوده، دور برگشتش هم بدون تماشاگر برگزار شود. اگر به دنبال عدالت هستیم، باید این عدالت رعایت شود. اگر به دنبال عدالت نیستیم که ۱۰ سال است این رفتارها می‌شود.
سرمربی گل‌گهر در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه راضی بوده است، توضیح داد: در نقل و انتقالات دو بحث داشتیم. بحث اول این که شاکله تیم حفظ شد. بحث دوم هم بازیکنانی جذب شدند که باید به ما کمک کنند. خدابنده‌لو به ما کمک کرد و وسلی هم اضافه می‌شود ولی یکی، دو بازیکن باید به ما اضافه شود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari