دنیای ورزش تورنتو نوشت: طبق اعلام روزنامه هلندی، باشگاه فاینورد در تلاش است تا با خرید سریع تر ستاره ایرانی بتواند از او در مسابقات اروپایی هفته آینده استفاده کند.
انتقال علیرضا جهانبخش به باشگاه فاینورد دیگر قطعی شده و به نظر می رسد ستاره ایرانی در هفته جاری، قرارداد خود را با تیم هلندی نهایی کند.
باشگاه فاینورد نیز از طرفی در تلاش است تا بتواند با تسریع در انتقال علیرضا جهانبخش، از او در بازی های اروپایی استفاده کند. پنج شنبه پیش رو، باشگاه فاینورد در اولین بازی مقدماتی خود برای راه یابی به لیگ کنفرانس ها باید مقابل تیم «دریتا» از کشور کوزوو قرار گیرد و این تیم میخواهد ستاره ایرانی در این مسابقات بازی کند.
طبق گزارش روزنامه هلندی  Algemeen Dagblad ، با اینکه فاینورد در تلاش است تا ستاره ایرانی در مسابقات اروپایی بازی کند ولی به دلیل کاغذبازی ها به نظر می رسد جهانبخش به بازی رفت مقابل دریتا نرسد. باید دید آیا او می تواند در اولین بازی خود برای فاینورد در رقابت اروپایی توپ بزند. دیدار برگشت در تاریخ ۷ مرداد برگزار می شود و روزنامه نوشت که هنوز مشخص نیست که ستاره ایرانی می تواند برای فاینورد به میدان برود یا خیر.
تلاش فاینورد برای رساندن جهانبخش به بازی‌های اروپایی
باشگاه فاینورد که به تازگی ستاره بزرگ خود یعنی «استوین برهایس» را به آژاکس فروخته می خواهد با انتقال علیرضا جهانبخش یک گلزن و یک وینگر بزرگ را به ترکیبش اضافه کند.
جهانبخش پیش از رفتن به لیگ برتر انگلیس توانست به بهترین گلزن لیگ دست یابد و حالا این امیدواری وجود دارد تا ستاره ایرانی دوباره به این افتخار دست یابد.
۲۵۶ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.