آنالیزودهای تیم ملی فوتبال انگلیس در پی کسب اطلاعات کامل بازی اخیر تیم ملی ایران که پشت درهای بسته برگزار شد، هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه سی ام آبان ماه مقابل انگلیس نخستین بازی خود در گروه B این مسابقات را برگزار می‌کند.
ملی‌پوشان فوتبال ایران در حالی به مصاف «سه شیرها» می‌روند که از این تیم به عنوان یکی از مدعیان کسب جام در قطر یاد می‌شود.
گرت ساوت گیت سرمربی انگلیس که با وسواس خاصی تیمش را آماده حضور در قطر کرده است قصد دارد اولین گام را مقابل ملی‌پوشان ایران با قدرت هرچه بیشتر بردارد.
تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ که در قطر به سر می‌برند آخرین تلاش‌های خود را برای رسیدن به هماهنگی می‌کنند. در این راستا تیم ملی ایران مقابل تونس بازی تدارکاتی برگزار کرد که با شکست دو بر صفر شاگردان کی روش همراه بود.
سرمربی تیم ملی ایران برای اینکه از تاکتیک‌های فنی خود محافظت کند خواستار عدم تصویر برداری رسانه‌های گروهی از این دیدار شد. او همچنین مجوز حضور تماشاگران را برای این بازی صادر نکرد تا مخفیانه به مصاف انگلیس برود.
با این حال کادر اجرایی تیم ملی ایران با موافقت کی روش اقدام به انتشار دقایق حضور هر یک از بازیکنان در جریان شکست مقابل تونس کرد. همین امر نظر آنالیزورهای انگلیس را که در قطر به سر می‌برند تا به ساوت گیت برای رسیدن به جام کمک کنند جلب کرده است تا آنها به دنبال پیدا کردن ترکیب و تاکتیک تیم ملی ایران باشند.
کی روش در دیدار با تونس به ۲۲ بازیکن از ۲۵ نفر موجود در اردو بازی داد تا تنها سردار آزمون به همراه دو دروازه‌بان تیم امیر عابدزاده و پیام نیازمند بازی نکنند.
تمرکز جاسوس های انگلیس برای پیدا کردن ترکیب تیم ملی فوتبال ایران
عدم حضور سردار به عنوان یکی از مهره‌های تهاجمی تیم ملی ایران در بازی با تونس، انگلیسی‌ها را امیدوار به غیبت او در اولین بازی کرده است. آزمون که در روزهای اخیر در تمرینات حضور دارد در وضعیتی مبهم برای این بازی است. او یک ماه گذشته به دلیل آسیب دیدگی نتوانست برای بایرلورکوزن تیم باشگاهی خود استفاده کند اما با تمرینات اختصاصی به جام جهانی رسید تا امیدهای کی روش را برای استفاده از این مهاجم زنده نگه دارد.
باید دید آزمون در سه روز مانده به شروع بازی با انگلستان چه وضعیتی پیدا می‌کند و می‌تواند تیم ملی ایران را همراهی کند یا پیش بینی‌های آنالیزورهای انگلیس که دنبال دستیابی به اطلاعات کامل از اردوی ایران است درباره غیبت او درست از آب درخواهد آمد.
برنامه بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به شرح زیر است:
* ایران – انگلیس؛ دوشنبه ۳۰ آبان؛ ساعت ۱۶:۳۰
* ایران – ولز؛ جمعه ۴ آذر؛ ساعت ۱۳:۳۰
* ایران – آمریکا؛ سه‌شنبه ۸ آذر؛ ساعت ۲۲:۳۰
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari