تبریز- مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: طی جلسه‌ای با مدیرعامل باشگاه پیکان، مشکل سعید واسعی را برطرف کردیم.
به گزارش خبرنگار مهر، جمشید نظمی صبح امروز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: دیداری با مدیرعامل باشگاه پیکان داشتیم و با وی به گفت‌وگو نشستیم.
وی ادامه داد: طی این جلسه، باشگاه تراکتور در خصوص مشکل سعید واسعی و شکایت باشگاه پیکان با مدیرعامل این باشگاه به توافق رسید.
نظمی ابراز داشت: بر این اساس مشکل سعید واسعی برای همراهی تراکتور در دیدارهای آتی برطرف شد.
نظمی در واکنش به مطرح شدن اسامی افراد مختلف با عناوینی همچون سرمربی، سرپرست و بازیکن برای فصل آینده، اظهار داشت: به هیچ عنوان چنین موضوعاتی صحت ندارد و باشگاه هیچ‌گونه مذاکره‌ای با هیچ فردی جهت حضور در تیم برای فصل آینده نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: تمامی تمرکز باشگاه برای حفظ آرامش تیم در بازی‌های باقی مانده لیگ است و در این راستا هیچ اقدام عملی و مذاکره با افراد برای فصل آینده صورت نگرفته است.
نظمی با بیان اینکه این قبیل موضوعات با هدف بر هم زدن تمرکز تیم و ایجاد حاشیه صورت می‌گیرد، افزود: بالاخره فصل نقل و انتقالات در پیش است و برخی‌ها علاوه بر بازار گرمی، دنبال برهم زدم تمرکز اعضای کادرفنی و بازیکنان در دیدارهای حساس پیش روی تراکتور هستند.
مدیرعامل باشگاه تراکتور در پایان اظهاراتش عنوان کرد: از هواداران پرشورمان می‌خواهیم که به این حاشیه‌سازی ها توجه نکنند و ما را در حفظ آرامش و تمرکز تیم همراهی کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.