Jump to navigation
حکم علیرضا حقیقی از سوی باشگاه گل گهر اجرایی می شود یا مصلحت تیم باعث تعلیق حکم دروازه بان جنجالی می شود؟
در حالی که غروب روز شنبه جلسه کمیته انضباطی باشگاه گل گهر برای علیرضا حقیقی برگزار شد و تصمیم نهایی که در این کمیته اتخاذ شده، این بوده است که علیرضا حقیقی از تیم تا پایان فصل کنار گذاشته شود و 40 درصد از مبلغ قراردادش نیز کسر شود، حیدر افسری، سرپرست تیم گل گهر، این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد که خبری از اخراج و جریمه علیرضا حقیقی نیست و حکم قرار است که غروب یکشنبه منتشر شود.
به گزارش طرفداری؛ حالا باید تا غروب یکشنبه صبر کرد و ببینیم که حکمی که در نهایت منتشر می شود، چیست. اما منابع خبری نزدیک به باشگاه گل گهر می گویند که علیرضا حقیقی با توجه به اینکه سابقه قبلی داشته است و به کمیته انضباطی احضار شده بوده است، حکم کنار گذاشتنش از تیم و جریمه 2 میلیارد تومانی به رشته تحریر آمده و این حکم تقریبا قطعی است.
البته عده ای در تلاش هستند امیر قلعه‌نویی را متقاعد کنند با توجه به بازی های باقی مانده گل گهر در لیگ برتر و جام حذفی جلوی اجرای این حکم را بگیرد اما شخص مضروب در دادگاه کیفری هم از علیرضا حقیقی شکایت کرده و کمیته انضباطی باشگاه معتقد است آنها باید با حقیقی برخورد جدی داشته باشند تا شخص شاکی از پیگیری پرونده در دادگاه متصرف شود.
اخبار داغ 
چیکارکرده دقیق من نمیدونم
اخه این دروازه بانه این بچه خوشگل با همه ام دعوا میکنه. مرده شور تو عمرش فقط یک پنالتی گرفته اونم مال علی دایی بود و معروفش کرد. خیلی سطح دوازه بانیش پایینه
۴۰ درصد قراردادش ۲ میلیارده
ینی این ۵ میلیارد بسته با گل گهر
ریدم تو فوتبالی ک این تاپاله ها اینقد ازش پول در میارن

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.