تهران _ ایرنا _ دیدار سه جانبه علیرضا دبیر، سفیر ایران و رئیس فدراسیون کشتی صربستان برگزار و مقرر شد تیم‌های ملی ۲ کشور اردوهای مشترک برگزار کنند.
به گزارش ایرنا، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی امروز (جمعه) با حضور در سفارت ایران در کشور صربستان جلسه سه جانبه‌ای را با حضور رشید حسن‌پور سفیر ایران در صربستان و زلیکو ترایکوویچ رئیس فدراسیون کشتی صربستان برگزار کرد
در ابتدای این جلسه که در محل سفارت ایران در صربستان برگزار شد، موضوع تفاهم‌نامه امضاء شده بین ۲ فدراسیون کشتی ایران و صربستان در مهرماه سال ۹۹، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا مفاد این تفاهم‌نامه در بالاترین سطح ممکن دنبال شود.
بر این اساس مقرر شد تا اردوهای تیم‌های ملی کشتی ۲ کشور در رده‌های مختلف سنی به صورت مشترک بیشتر برگزار شود.
تسهیل حضور تماشاگران ایرانی در سالن رقابت‌های جهانی سال ۲۰۲۲ که به میزبانی صربستان برگزار خواهد شد، از دیگر نکاتی بود که علیرضا دبیر پیگیر آن شد.
رئیس فدراسیون کشتی افزود: برای انجام این کار پیشنهاد می‌دهم تا کمیته‌ای تشکیل شود تا کارها سریعتر پیگیری شود.
رشید حسن‌پور سفیر ایران نیز با توجه به تفاهم‌نامه امضاء شده بین فدراسیون کشتی ایران و صربستان، ابراز امیدواری که در جلسه‌ای با حضور وزیر ورزش ایران و وزیر ورزش صربستان، طی یادداشت تفاهمی، شاهد همکاری سایر فدراسیون‌های ورزشی دو کشور باشیم و بر انجام این موضوع تأکید کرد.
حسن‌پور همچنین از پیشنهاد علیرضا دبیر به منظور تشکیل کمیته‌ای برای تسهیل روند اعزام تیم‌های ملی ایران و همچنین اعزام تماشاگران ایرانی به رقابت‌های جهانی صربستان استقبال کرد.
ترایکوویچ رئیس فدراسیون کشتی صربستان نیز از همکاری نزدیک با فدراسیون کشتی ایران ابراز خوشحالی کرد و گفت: امیدوارم که در آینده شاهد همکاری پررنگ‌تری بین دو فدراسیون در قالب تفاهم‌نامه همکاری امضاء شده باشیم.
تهران- ایرنا- تیم فوتبال برایتون در شرایطی که در دیداری خانگی مقابل…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال دورتموند موفق شد در نوزدهمین بازی فصل خود…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال غنا در دقایق پایانی بازی نتیجه برد را با…
تهران- ایرنا- سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان در حالی از جوانگرایی…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari