اراک – ایرنا – سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: در دیدار خانگی عصر روز پنجشنبه که در راستای هفته پنجم رقابت‌های لیک برتر کشور در اراک برگزار شد، تیم آلومینیوم مقابل نفت مسجد سلیمان بازی منطقی را ارایه کرد.
«رسول خطیبی» در نشست خبری پس از دیدار با تیم نفت مسجدسلیمان در اراک، افزود: بازی امروز سختی‌هایی داشت و مقابل یک تیم دونده، جنگجو، با کادر فنی خیلی خوب انجام گرفت و در بازی چند بار تغییراتی در سیستم حریف اعمال شد.
وی بیان کرد: نیمه اول بازی به منظور دستیابی به گل زودهنگام در حدی نحوه بازی وشکل آن  که هدف بود را از دست دادیم.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: برنامه دیگر که برای رسیدن به منطقه خطر تیم حریف طراحی شده بود نیز با مقداری عجولانه کاری برای دستیابی به گل زودهنگام سبب شد شیرازه تاکتیکی به هم بریزد.
خطیبی بیان کرد: در صحبت‌هایی که با بازیکنان برای نیمه دوم بازی انجام شد،یکی از دیدارهای مطلوب و جخوب آلومینیوم در مدت برگزاری لیگ به نمایش گذاشته شد که از تمام بازیکنان برای هماهنگی، صبر و حوصله و رعایت کارهایی که خواسته شده بود تشکر می‌شود.
وی اظهار داشت: نحوه و تاکتیک سیستمی که در نیمه دوم انجام شد، جواب داد و بازیکنان ایرالکو خوب کار کردند.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک افزود: چند موقعیت خوب در طول رقابت عصر امروز برای آلومینیم بود اما، در نهایت این تیم پیروز میدان شد و این برد را به آقای «مجید عسگری» که از زحمتکشان ایرالکو بودند و هفته گذشته دار فانی را وداع گفتند تقدیم می‌کنم.
خطیبی عنوان کرد: به بازیکنان آلومینیم نیز به خاطر تلاش جانانه و برد بحقشان تبریک می‌گویم.
وی بیان کرد: از «میثم مجیدی» که در جایگاه کاپیتان خوش درخشید نیز تشکر می‌شود و هدایت تیم در این بازی خوب بود.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک اضافه کرد: همه کسانی که در ایجاد وحدت و یکدلی تیم آلومینیوم نقش دارند ارزشمند هستند و امید می‌رود که این روحیه حفظ شود و ادامه دار باشد.
خطیبی تاکید کرد: بازی خوب حاصل آرامش است و انتظار می‌رود که توقعات از تیم بالا نباشد و استرس ایجاد نکند تا روند خوب کنونی حفظ شود.
وی گفت: تیم آلومینیوم اراک هر هفته برنامه دارد و فردا که تمرین شروع شود هدف با معیارهای رقابت پیش رو بسته خواهد شد و به طور قطع از نظر روحی و روانی همه تلاش به‌کار گرفته می‌شود تا بازیکنان وضعیت مطلوب داشته باشند.
تیم آلومینیوم اراک در رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور مقابل نفت مسجد سلیمان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.
زنجان-ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اجرای طرح تامین…
زنجان – ایرنا – رییس جمهوری گفت: توسعه یافتگی و فعالیت صنعتی مهم است…
زنجان – ایرنا -وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: نوآوری…
زنجان-ایرنا- رییس جمهوری با تاکید بر لزوم حل مشکلات با روحیه انقلابی…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.