Jump to navigation
بازی های هفته پانزدهم روز گذشته به پایان رسید…
با برگزاری هشت بازی هفته پانزدهم لیگ برتر به معرفی تیم منتخب هفته می پردازیم.
به گزارش طرفداری، در این هفته فولاد 1-0 آلومینیوم را برد،‌ ذوب آهن 1-0 مقابل هوادار شکست خورد،‌ سپاهان با نتیجه 2-0 مس کرمان را شکست داد،‌ رفسنجانی ها هم با همین نتیجه پیکان را بردند، پرسپولیس با 5 گل نساجی را در هم کوبید، گل گهر 1-0 نفت را برد،‌ ملوان ۱-۰ نفت مسجدسلیمان را شکست داد، تراکتور ۲-۰ مقابل استقلال به پیروزی رسید.
حالا به معرفی برترین بازیکنان هفته پانزدهم می پردازیم:
سیستم: 2-4-4
بررسی عملکرد بازیکنان هفته:
محمدرضا اخباری (GK)
اخباری در روزی که تیمش با 2 گل استقلال بالانشین را شکست داد به خوبی از دروازه تیمش حراست کرد و در همین بازی 4 مهار موفق را برای خود به ثبت رساند.
دانیال اسماعیلی فر(RB) (5)
اسماعیلی فر به عنوان فولبک راست دو بار دروازه نساجی را در این هفته باز کرد و این بازیکن با 2 گل زده و عملکردی خوب در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس وارد تیم منتخب هفته شد.
عزت پورقاز (CB)
پورقاز علاوه بر گل سه امتیازی ای که به ثمر رساند با ثبت 5 قطع توپ و بازی ای خوب در خط دفاعی هوادار وارد تیم منتخب هفته می شود.
گولسیانی (CB) (3)
دقت پاس 90 درصدی، 5 قطع توپ و زدن یک گل از روی نقطه پنالتی بهانه خوبی برای حضور گولسیانی در تیم منتخب هفته است در روز هایی که لوکادیا پرسپولیس را ترک کرده است این بازیکن گرج بارها از لحاظ هجومی به داد پرسپولیس رسیده است.
میلاد زکی پور (LB)
در روز پیروزی 2-0 سپاهانی ها زکی پور روز خوبی را در سمت چپ خط دفاعی زردپوشان سپاهانی داشت و با عملکردی کم اشتباه وارد تیم منتخب هفته می شود.
محمدمهدی قنبری (RW)
سپهر روزی طلب (CM)
طبق آمار متریکا بالاترین لمس توپ، بیشترین عملکرد دفاعی و بیشترین پاس کلیدی، عنوان هایی بود که این بازیکن در بازی مقابل ذوب آهن نصیب خود کرد. او با ارسال 3 پاس کلیدی، در کمک به خط حمله موثر ظاهر شد و تنها پاس گل بازی را هم داد. هافبک هوادار برای حفظ برد تیمش مقابل ذوب‌آهن، 11 عملکرد دفاعی هم داشت.
احمد عبدالله زاده (CM)
عبداللله زاده یک گل سه امتیازی بسیار مهم را برای فوولاد مقابل آلومینیوم به ثمر رساند و وارد تیم منتخب هفته شد این گل عبدالله زاده سه امتیاز را برای شاگردان نکونام به ارمغان آورد.
محمد عمری (LW)
جایگاه عمری در تیم منتخب هفته دست نخورده باقی می ماند و این بازیکن در این هفته هم گلزنی کرد تا با سن کمش گلزنی هایش برای پرسپولیس را به پیوستگی برساند.
شیمبا (ST) 
دو پاس گل و چهار پاس کلیدی عملکرد استثنایی ای بود که شیمبا در این هفته داشت تا پس از هفته ها دوری با تیم منتخب هفته آشتی کند. 
شهریار مغانلو  (ST)
مغانلو پایه گذار پیروزی دو بر صفر تیمش در این هفته بود این بازیکن علاوه بر گلی که به ثمر رساند با یک پاس زیبا گل دوم تیمش را هم ساخت. علاوه بر این مغانلو دو پاس کلیدی را هم به ثبت رساند.
پاکو خمز (COACH)
خمز شاگردانش در تبریز به طرز عجیبی استقلال را در بند کشیدند و با دو گل شکست دادند آن هم در شرایطی که استقلال پس از هفته اول هیچ شکستی را متحمل نشده بود. با احترام به یحیی گل محمدی و سایر مربیان فاتح در این هفته،‌ خمز به دلیل از بین بردن روند نباختن های استقلال و ارائه بازی ای کم نقص وارد تیم منتخب هفته می شود.
اعداد داخل پرانتز به دفعات حضور بازیکنان در تیم منتخب هفته اشاره دارد.
بیشر بخوانید:
تیم منتخب هفته نخست لیگ از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته چهارم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته پنجم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته هشتم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته دهم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته یازدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری
اخبار داغ

source

توسط varzeshikhabari