ظاهرا برخی افراد نزدیک به سپاهان در حال انتشار اخباری مبنی بر تخلفات سایر تیم های لیگ برتری هستند.

به گزارش طرفداری، شب گذشته کمیته انضباطی به علت تخلفات باشگاه سپاهان در ثبت قرارداد برخی بازیکنان این تیم، 4 امتیاز از زردپوشان اصفهانی کسر کرد و حالا برخی کانال های تلگرامی با هماهنگی برخی افراد نزدیک به باشگاه سپاهان در حال انتشار اخباری مبنی بر تخلفات سایر تیم های لیگ برتری هستند تا شاید بتوانند با ایجاد یک جو رسانه ای برای سایر تیم های لیگ برتر، زمینه ساز بازگشت امتیازات کسر شده سپاهان شوند.

در این میان خبری مبنی بر پایین بودن مبلغ قرارداد سعید مهری با استقلال منتشر شده که درست است اما جزییاتی وجود دارد که عده زیادی از آن بی خبر هستند. سعید مهری در پایان فصل گذشته تصمیم گرفت قرارداد خود با استقلال را فسخ کند و این فسخ غیر موجه خوانده شد. هنگامی که باشگاه استقلال از سعید مهری خواست قرارداد جدیدی امضا کند او پافشاری کرد و گفت سازمان لیگ همان قرارداد قبلی را ثبت می کند که این اتفاق رخ نداد و در این فاصله سقف قرارداد باشگاه استقلال پر شد!

دو شب قبل از سفر استقلال به آبادان برای بازی با نفتچی ها، ابوالفضل جلالی که او هم مثل سعید مهری قراردادش را فسخ کرده و فسخ یکطرفه اش غیر موجه تلقی شده بود، به باشگاه رفت و قرارداد جدید نوشت اما سعید مهری این کار را نکرد و در نهایت سقف بودجه استقلال نزدیک به پر شد. سعید مهری شب قبل از بازی با ملوان به دفتر باشگاه آمد و اعلام کرد هر طور شده می خواهد کارت بازی اش برای بازی با ملوان صادر شود.

سعید مهری که نمی خواست پیراهن تیم ملی را از دست بدهد و دوست داشت هر طور شده برابر ملوان به میدان برود، با باشگاه استقلال توافق کرد قراردادی با مبلغ اندک امضا کند و بعدا باشگاه استقلال ضمن توافق با برخی بازیکنان برای کاهش قرارداد، بتواند رقم بهتری برای سعید مهری ثبت کند. همان شب قرار شد قرارداد سعید مهری با مبلغ اندکی ثبت شود تا در ادامه پس از کاهش قرارداد سایر بازیکنان و مربیان، دستمزد او افزایش پیدا کند.

علی خطیر نیز در برنامه فوتبال برتر از فداکاری سعید مهری گفت و از او تشکر کرد که برای بازی در استقلال مبلغ پایینی را امضا کرده است. یکی از مدیران استقلال نیز در گفتگو با طرفداری گفت:

شایعاتی که مطرح می شود صحت ندارد. باشگاه استقلال هیچ تخلفی نکرده است. قرارداد سعید مهری به علت برخی اتفاقاتی که رخ داد با مبلغ پایینی ثبت شد و همان مبلغ هم واقعی است. ما نه پول خارج از چارچوب به بازیکنی دادیم و نه قرارداد دوگانه نوشتیم. اصلا اختلاف سلیقه نکونام و خطیر از همین نقطه شروع شد که سرمربی تیم گلایه داشت وقتی تمام رقبای ما تخلف می کنند چرا مدیرعامل استقلال اصرار به اجرای دقیق قانون دارد و خطیر هم اعتقاد داشت قانون برای دور زدن نیست و ما باید قوانین را رعایت کنیم. همچنین باشگاه استقلال به هیچ ایجنتی پول نداده و علی خطیر مخالف دلالی است و هیچ وقت چنین کاری نمی کند. هیج مبلغی خارج از قرارداد به بازیکنان پرداخت نشده است و خدا را شکر هوادار متمولی هم نداریم که خارج از قرارداد به بازیکنان ما پول بدهد. در خصوص کادر فنی و بازیکن خارجی هم باید بگویم مالیات آنها برعهده ما نیست و اخبار منتشر شده را قویا تکذیب می کنم. قراردادهای ما با رقم واقعی در سازمان لیگ ثبت شده است. 

درباره قرارداد هاشمی نسب هم شایعه هایی که به گوش می رسد صحت ندارد. مهدی هاشمی نسب قراردادی که با استقلال بسته مثل سایر دستیاران جواد نکونام است. علی خطیر پیش از این در برنامه فوتبال برتر اعلام کرده بود قراردادهای استقلال در کدال منتشر می شود و امکان تخلف برای باشگاه استقلال وجود ندارد و این باشگاه هیچ خطایی در نقل و انتقالات نداشته است.

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari